Ankara Life Dergisi

“29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Görkemli Açılış”

Ünlü iş adamları ve Ankara cemiyetinin yoğun ilgi gösterdiği açılışta kurdeleyi
ünlü şef Hazer Ameni ve işletme sahibi Doğan Şatıroğlu kesti. 

Ankara’da 1947 yılından beri kasap ve şarküteri alanında bir marka haline dönüşen Şatıroğlu Kasap ve Şarküteri 5. şubesini 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Çankaya Park Oran’da açtı.

Açıldığı her noktaya hijyen, lezzet ve mutluluk getirmeyi ilke edinen Şatıroğlu Kasap ve Şarküteri işletmelerinin sahibi Doğan Şatıroğlu açılışta yaptığı konuşmada, ‘‘1947 yılında aile büyüklerimizin kurduğu bu markayı büyütmek ve geliştirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. 5. şubemizin açılışını da özellikle bizim için en özel bayramlarımızdan biri olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda yapmak istedik. Tüm misafirlerimizin ayaklarına sağlık,  teşekkür ediyoruz.’’ sözleriyle heyecanını dile getirdi.

Açılışta konuşma yapan Şef Hazer Amani ise, açılışta yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade ederek; Ankara’lıların gönül rahatlığı ile alışveriş yapmasını tavsiye etti. Ayrıca bir et yemeği yaparak gelen misafirlere ikram etti.

Covid-19 virüsü önlemleri kapsamında her türlü tedbirin alındığı Tülay’ca Organizasyon tarafından yapılan açılış , davetlilerin mağazayı gezerek ürünleri incelemesi ile sona erdi.

Yorumlar

0 yorumlar