Ankara Life Dergisi

Ahmet ve Gonca Çifti Dünya Evine Girdi

Avukat A.Güldal Düzen’in oğlu Makine Mühendisi Ahmet Nusret Demir ile Tülay-Gürkan Akçaer‘in kızı Mimar Gonca Akçaer, 29 Eylül’de Kavaklıdere’deki Ankara HiltonSa Oteli’nde yapılan törenle hayatlarını bir ömür boyu ayrılmamak üzere birleştirdiler. Yapılan düğünde kıymetli dostlarının huzurunda genç çift ‘evet’ diyerek dünya evine girdiler. Çiftin nikah şahitliğini Prof. Dr. Sibel Özbudak Demir, Doç.Dr. Zühtü Demir, Dr. Nihal Gökçe ile genç çiftin yakın arkadaşları Koray Ateş ve Cansu Kundak üstlendi. Bu özel geceleri için Kavaklıdere’deki Ankara HiltonSa Oteli’nin şık ve sıcak atmosferini seçen genç çifti gece boyunca tüm sevenleri, dost ve akrabaları yalnız bırakmadı.

Düğün töreni müzik ve danslarla tüm gece coşkuyla sürdü. Çiftin sevenleri gece boyunca çiftle birlikte gönüllerince eğlendi. Törende Canto Orkestrası solistleri Emrah Hacıoğlu ve Dilek Özak sahne alırken orkestra ve solistler performansları ile unutulmaz bir geceye imza attılar. Çift; balayı için muhteşem güzelliklerle dolu ülkemizde, Bodrum’dan Kaş’a uzanan sahil gezisini tercih etti.
Mutlulukları ve heyecanları ile törene neşe ve renk katan çift davete katılan tüm dost ve akrabalarına teşekkür etmeyi ihmal etmediler.

Yorumlar

0 yorumlar