Ankara Life Dergisi

Alegria Hotel’de Sena&Yasin Görgünoğlu Rüzgarı!

Başkent Ankara’nın sempatik ailesi Sena&Yasin Görgünoğlu çifti, cemiyet dünyasında da hızlı yükselişine devam ediyor. Medyanın radarında olan genç aşıklar, Ankara Life Dergisi’nin Mayıs sayısına konuk oldu.

Şehirdeki birçok önemli etkinlikte boy gösteren ve saygın organizasyonların aranılan isimleri olan Görgünoğlu ailesi, iş hayatında da oldukça başarılı. Kentin sayılı diş hekimlerinden olan Yasin Görgünoğlu’nun iş hayatındaki en büyük destekçisi ise asil eşi Sena Görgünoğlu. Ailecek faaliyet gösterdikleri kliniğin genel müdür koltuğunda oturan Sena Görgünoğlu, hem iş hayatında hem de sosyal yaşamında eşiyle birlikte boy gösteriyor.
Genç çift, katıldıkları aktivite ve bulundukları ortamlarda önceliklerinin iç mutlulukları olmasının yanı sıra her olaya farklı perspektifle yaklaşarak bireysel, toplumsal, kültürel değerler ışığında insan kazanabilmenin önemine dikkat çekiyor. Her geçen gün daha büyük kitlelere ulaşarak yerlerinde durmayı reddeden Sena&Yasin Görgünoğlu çifti; ‘Belirli bir sosyal aktivitede bulunmak, topluluğa karışmak; kaliteli vakit geçirmenin en güzel yollarından birisidir.’ diyor.
Ankara Life magazin sayfalarına konuşan genç aşıklar, cemiyet hayatı haricinde öncelikleri arasında aile ve sevdikleriyle birlikte olmanın da önemini vurguluyor. İş üzerine konuşmaktan büyük keyif alan renkli çift, aynı zamanda sportif faaliyetlerde aktif rol almayı, seyahat etmeyi, yeni tat ve kültürler tanımayı ise çok seviyor. Eğitimden seminerlere ardından sergilere kadar pek çok aktiviteye büyük ilgi duymaları ise cabası. Müziğe olan düşkünlükleriyle her türden eser dinleyen Sena&Yasin Görgünoğlu, bu tarz ortamlarda bulunmaktan da büyük bir zevk aldıklarını dile getiriyor. Günümüzün popüler mecraları olan sosyal medyayı ise daha çok iş odaklı kullanmayı seven mutlu çift, bilgi içerikli pek çok paylaşım yapmaktan da geri kalmıyor.
üretmeyi, hayatın her alanında girişimci olmayı kendileri adına yol gösteren bir ışık sayan genç çift sözlerine; ‘Günlerimiz genel olarak yeni şeyler üretebilmek ve daha güzel işler yapabilmek için çalışmakla geçiyor. Bunların yanı sıra birbirimize vakit ayırmak bizi çok mutlu ediyor.’ şeklinde ekledi.
En son ise şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi’nin organize ettiği resim sergisine katıldıklarını dile getiren Sena&Yasin Görgünoğlu çifti, dünyaca ünlü Ressam Spyros Georgas ile tanışmanın çok güzel duygu olduğunu aktardı. Yine aynı hafta içinde 332 Plus Reklam Ajansı’nın organize ettiği Yılmaz MORGÜL ile İftar Programı’nda olduklarını söyleyerek konuşmalarını sonlandırdı.

Yorumlar

0 yorumlar