Ankara Life Dergisi

Alerjiler Kaderiniz Değil

23 yıllık bir tıp doktoruyum, kronik hastalıklarda bildiğimiz standart Batı tıbbı yöntemleri ile yaptığımız tedavilerde, cevap alamadığımız durumlar oluyor. Özellikle ‘Alerji’ gibi tıbbın çaresiz kaldığı, kişilerin ömür boyu ilaçlara mahkum olduğu hastalıklarda Rezonans tedavi yöntemi oldukça etkili.

Tüm alerjik hastalıkların tedavisinden önce; Tam Vücut Analizi dediğimiz, vücudun neye karşı alerjisi olduğunu test ediyoruz. Test kişinin parmak ucu kan örneği ile yaklaşık 45 dakikada yapılıyor.
Bakteriler, Mantarlar, çevresel etkenler, polen vb. ev tozları, hayvansal etkenler (Kedi, köpek tüyü), yiyecek alerjileri, Gıda İntoleransı, bağışıklık sistemimizin durumu, Ağır Metal Testi, ilaçlar, kimyasal ajanlar, Tam Vücut Enerji Taraması, hastalık risklerimiz, stres düzeyimiz, organların genel durumu, vitamin, mineral, enzim, hormon eksikliğimiz olup olmadığı gibi 5000 parametreye bakabiliyoruz.
Diğer tüm alerji testlerinden sayı olarak çok fazla parametre olması en temel farkı. Ve de çok daha az maliyetle, hücresel düzeyde tarama şansımız var.

Kliniğimizde üç farklı cihazla Rezonans tedavileri yapıyoruz. Bunlar; detoks, ağır metal temizliği, bağırsak flora tedavisi şeklinde oluyor. PEMF sistemi dediğimiz yöntemle de kişinin nabzından vücudu tarayarak tüm vücudu, organları dengeleme, bağışıklığı güçlendirme, enerji temizliği, enfeksiyon etkenlerinin frekansının silinmesi yapılır. Aynı zamanda Aile Dizimi çalışmaları, Bach Çiçek terapisi ve Renk terapi, stress tedavisi, ruhsal dengeleme yapmaktayız. Tamamen yan etkisiz, güvenli, vücudu dengeleyen bir yöntem. Sadece hamile ve kalp pili olan kişileri tedaviye almıyoruz. Tüm yaş grupları için uygundur.

Tedavilerimizde bağımlılıklar (sigara, alkol, madde, şeker, karbonhidrat bağımlılığı vb.), Obezite, Depresyon, Fibromiyalji, Migren, Bel fıtığı gibi tüm ağrılı rahatsızlıklarda hastalarımızdan yüz güldürücü sonuçlar alıyoruz.

Tüm hastalıklarınızda ancak hastalığın sebebi ortadan kaldırıldığında, travması çözüldüğünde iyileşebilirsiniz…

Yorumlar

0 yorumlar