Ankara Life Dergisi

Alışveriş Merkezlerinin Döner Kapılarının Satışı, Montajı ve Servisi de 3A Otomatik Kapı Sistemleri Tarafından Yapılıyor.

3A Otomatik Kapı Sistemleri, Türkiye’de Endüstriyel Kapılar, Hangar Kapıları, Garaj Kapıları, Fotoselli Kapılar, PVC Hızlı Kapılar, Yükleme Rampaları, Yükleme Körükleri, Yükleme Sistemleri, Seksiyonel Kapılar, Döner Kapılar, Alüminyum ve Çelik Kepenkler, Bariyer ve Park Otomasyonu, Bahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı Sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörünün lideri. Aselsan, Roketsan, TUSAŞ, Tai F-16 Fabrikası, kurumsal firmalar ve Ankara’da faaliyet gösteren tüm otomotiv sektörlerinde 3A Kapı Sistemleri’nin imzası var.
Ayrıca Ankara’nın simgelerinden olan alışveriş merkezlerinin döner kapılarının satışı, montajı ve servisi de 3A Otomatik Kapı Sistemleri tarafından yapılıyor. Bugüne kadar ithal edilen kapıların artık Ankara içinde üretimine de başlanarak gücüne güç katan 3A Otomatik Kapı Sistemleri ürünleri ile aslında her gün karşılaşıyoruz.
25 Yıldır bu işi yapmakta olan Ali Ekber Doğan, 2009 yılında kendi şirketini açmış olup, Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir. Bir aile şirketi olan 3A Otomatik Kapı Sistemleri, ismini de Ali Ekber Doğan ve oğulları Anılcan-Alican Doğan’ın baş harflerinden almaktadır.

3A Kapı Sistemleri kurucusu Ali Ekber Doğan’dan;

“Firmamız, kurulduğu günden bugüne sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, başarılarla dolu bir geçmişin mirasını, 3A OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ kurum kültürünü geleceğe taşıyacak yapılanmasını sağlam kurumsal temelleri üzerinde tamamlamıştır. Bu yeniden yapılanma sürecinde 3A OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ, en önemli sermayesi olarak kabul ettiği insan kaynağına yaptığı yatırımla, deneyimli ve nitelikli kadrosunu daha da güçlendirmiştir.”

Yorumlar

0 yorumlar