Ankara Life Dergisi

Alves Kablo’nun Desteklediği Alves Kablo Ampute Futbol Kulübü Başarılarıyla Türkiye’nin Gururu

Türkiye’nin önde gelen kablo üreticilerinden biri olan Alves Kablo, sadece iş dünyasındaki başarılarıyla değil, aynı zamanda sosyal sorumluluk alanındaki katkılarıyla da öne çıkıyor. Alves Kablo’nun desteklediği Alves Kablo Ampute Futbol Kulübü, Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun (TBESF) düzenlediği 2023 Ampute Futbol Türkiye Kupası’nın sahibi oldu.

Alves Kablo Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Alves Kablo Ampute Futbol Kulübü Başkanı Hikmet Alabıcak, “Kulübümüz, 2023 Ampute Futbol Türkiye Kupası’nda büyük bir çaba ve azimle mücadele etti. Müsabakalar boyunca sergiledikleri üstün performans sadece Alves Kablo ve Ankara için değil, aynı zamanda Türkiye’nin spor sahnesi için de büyük bir gurur kaynağı oldu” açıklamasında bulundu.

Kulübün yetenekli oyuncularına ve bu başarıda payı olan herkese teşekkür eden Alabıcak, “Kulübümüzün elde ettiği bu zafer, sadece sporcularımızın değil, aynı zamanda toplumumuzun da birlikte neler başarabileceğini gösteriyor. Alves Kablo olarak sporu ve sporcuyu desteklemek, ülkemize ve insanımıza katkıda bulunmak sosyal sorumluluğumuzun ayrılmaz bir parçası. Kulübümüzün her sene daha da artan başarılarının ve şampiyonluğu kazanmış olmanın gururunu yaşıyoruz” dedi.

Yorumlar

0 yorumlar