ANGİAD Dragon Fest’te

Tüm dünyada yapılan ve dünyanın en büyük 4’üncü organizasyonu olan Dragon Festivali bu yıl Wonderland Eurasia’da gerçekleşti. Festivale Ankara Sanayi Odası İkinci ve Üçüncü Organize Sanayi Bölgesi, Ankara Ticaret Odası, Ankara Genç işadamları Derneği, Atılım Üniversitesi, Kadoil Holding, Arabica Coffee, Odeabank, HAVELSAN, Ankara Fenerbahçeli İş Adamları Derneği, BPET ve TUGİAD takımları katıldı. Etkinlikte kadına şiddete dur demek için iş dünyası davullar eşliğinde kürek çekti. Toplamda 25 takım, 500 kürekçi ve 5 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda dereceye giren takım yurt dışında Türkiye’yi temsil etme şansı elde etti.

Toplamda 25 takım, 500 kürekçi ve 5 bin kişinin katılımıyla gerçekleşen organizasyonda bir de fuar alanı kuruldu. Sahnede dans, kostüm yarışları, DJ performansı, canlı müzik dinletileri, spor aktiviteleri, bando, animasyon gösterileriyle Ankaralılar harika bir hafta sonu geçirdi. Ankara Life Dergisi’ne festival hakkında açıklamalarda bulunan organizasyon yöneticisi Didem Yapar Pektaş, Dragon Festivali’nin tüm dünyada yapılan Uluslararası bir festival olduğuna işaret ederek, festivalin Ankara ayağını gerçekleştireceklerini belirtti. Festivalin amacının şirketler arası tanışma, kaynaşma kurum içi motivasyon olduğunu dile getiren Pektaş, “Takım olma bilinci, ekip ruhunu gelişmesini amaçlıyoruz. Bu yıl ise farkındalık oluşturarak kadına şiddete son demek için kürek çekeceğiz. Bu bizim için çok önemli.”

İlgili Makaleler

Tuğba Ünal

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Tuğba Ünal, yeni albümünü çıkarmasına günler kala sevenlerine sürpriz yaptı. 'Kalbince' albümünde yer alan 'İzler Durur' isimli şarkılarını kliplendirmeye karar veren...

Şule Erkoçak

Jule Beauté Güzellik Merkezi’nde Mesafeli & Sıcak Kutlama

Serkan Melikoğlu

Tiyatrodan sinemaya, eğitmenlikten oyunculuğa hayatının her hücresi sanat ile dolu dolu olan Serkan Melikoğlu, sahnenin perdesini bu kez Ankara Life Dergisi okuyucuları için araladı.

Alara ünlü

Kalıcı makyajın uzan ismi Alara Ünlü, pandeminin güzellik sektörüne etkilerini ve kış mevsimi için cildinize güzel bakmanın yollarını Ankara Life Dergisi okuyucuları için paylaştı.

Melih Aydın

Biz yaklaşık 60 yıldır lunapark sektöründe faaliyet gösteren bir aileyiz.

En son Konular

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

SIRA DIŞI BİR ORTAM, EŞSİZ BİR ORGANİZASYON Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı YONCA...

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı.

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi organizasyonu için çok ayrıcalıklı sıra dışı bir mekan eveeet.com