Ankara Life Dergisi

ANGİAD’dan Unutulmaz Yılbaşı Balosu

Ankara Genç İş adamları Derneği (ANGİAD) Yılbaşı Balosu, dernek üyeleri ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşti.
Bilkent Otel’de gerçekleşen ANGİAD Yeni Yıl Balosu’na; Ankara Sanayi Odası Başkanı Seyit Ardıç ve bazı yönetim kurulu üyeleri, ANGİAD önceki dönem başkan ve onursal üyeleri, Genç Girişim ve Yönetişim Derneği Başkanı Nezih Allıoğlu ile Ankara iş ve sosyal yaşamından çok sayıda davetli katıldı.
ANGİAD Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Bılıkçı’nın, 2023’te kuruluşunun 50. yılını kutlayacak firması Sultan Et’in ana sponsoru olduğu balonun açılış konuşmasını yapan ANGİAD Başkanı Ertuğrul Onat, “15. Dönem Yönetim Kurulu olarak üyelerimiz arasındaki iş birliği ve ticareti geliştirmenin yanı sıra; memur kent olmaktan hızla uzaklaşan, sanayi kentine dönüşen Ankara’mızın bu yolda ihtiyaç duyacağı tüm yatırımları ilgili platformlarda dile getirdik. Sosyal sorumluluk projelerimiz kapsamında sanayide kadın iş gücünü artırmak ve ‘dünya evimiz’ sloganı ile çevreye duyarlı sanayi kaleleri oluşturmak bilincini yaymaya gayret ettik. 2023 vizyonumuz kapsamında; Anadolu’nun en kıymetli, dünyamızın lojistik merkezi diyebileceğimiz topraklarında ülkemiz için üretmeye, kadınımızın iş gücünü artırmaya, yeşil mutabakat ile uyumlu üretimlerimizi gelecek nesillere aktarmaya çalışacağız.’ şeklinde konuştu. ASO Başkanı Seyit Ardıç da Ankara Sanayi Odası olarak ülke sanayi ve ekonomisini daha da ileriye götürmek için almış olduğumuz büyük sorumluluğun farkında olduklarını ifade ederek, “Ankara’yı sanayinin de başkenti yapma yolunda dev adımlar ile yürüyeceğimize bir kez daha huzurlarınızda söz veriyorum.” dedi.
Konuşmaların ardından, Başkan Ertuğrul Onat ve ASO Başkanı Seyit Ardıç; gecenin sponsorlarına teşekkür plaketlerini birlikte takdim etti. Yeni yıl pastasının ANGİAD Yönetimince kesilmesinin ardından sahne alan Ceylan Köse şarkılarıyla geceye renk kattı. Köse’nin ardından müzik dünyasının önemli isimlerinden Simge Sağın sahne aldı. Sağın, sahne performansıyla dernek üyelerine keyifli bir gece yaşattı.

Yorumlar

0 yorumlar