Ankara da Alaçatı Kafası

İzmir’de ardından da İstanbul’da açılan ve sosyal yaşamın tanınan bir çok simasının severek gittiği Alaçatı Kafası, Ankara’da açıldı. Ankara’nın işlek caddelerinden Nene Hatun ve Filistin Caddelerinin tam kesiştiği noktada açılan Alaçatı Kafası Ankara şık bir davete ev sahipliği yaptı. İş insanı Cemil Kumaşçıoğlu’nun girişimiyle Ankara’ya gelen Alaçatı Kafası’nın açılış gecesi kırmızı halı geçişlerini aratmadı. Gece boyunca Ankara’nın tanındık bir çok siması açılışa adeta akın etti. Sosyal yaşamın bilindik isimlerinin bir araya geldiği açılışta misafirlerin şık kıyafet seçimleri ise gözlerden kaçmadı.

SPOT: Lezzet ve hizmet konuklardan tam not alırken, organizasyon sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uygun hazırlanmıştı.

İlgili Makaleler

Tuğba Ünal

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Tuğba Ünal, yeni albümünü çıkarmasına günler kala sevenlerine sürpriz yaptı. 'Kalbince' albümünde yer alan 'İzler Durur' isimli şarkılarını kliplendirmeye karar veren...

Şule Erkoçak

Jule Beauté Güzellik Merkezi’nde Mesafeli & Sıcak Kutlama

Serkan Melikoğlu

Tiyatrodan sinemaya, eğitmenlikten oyunculuğa hayatının her hücresi sanat ile dolu dolu olan Serkan Melikoğlu, sahnenin perdesini bu kez Ankara Life Dergisi okuyucuları için araladı.

Alara ünlü

Kalıcı makyajın uzan ismi Alara Ünlü, pandeminin güzellik sektörüne etkilerini ve kış mevsimi için cildinize güzel bakmanın yollarını Ankara Life Dergisi okuyucuları için paylaştı.

Melih Aydın

Biz yaklaşık 60 yıldır lunapark sektöründe faaliyet gösteren bir aileyiz.

En son Konular

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

SIRA DIŞI BİR ORTAM, EŞSİZ BİR ORGANİZASYON Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı YONCA...

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı.

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi organizasyonu için çok ayrıcalıklı sıra dışı bir mekan eveeet.com