Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi denilince yıllardır bu işi yapan profesyonel bir ekiple Evlilik Teklifinizi gerçekleştirme şansınız var. Eveeet.com Ankara’da incek te yer alan çok özel bir Rezidans katında kişiye özel bir teklif organizasyonu ile beklentinizin çok üstünde bir hizmet alarak teklifinizi gerçekleştireceksiniz.

Ankara Evlenme Teklifi

Profesyonel fotoğraf hizmetleri, teklifiniz süresince ilk 15 20 dk sürede 350 400 adet fotoğraf çekiliyor ve sizin için 45 – 55 aralığında en iyi fotoğraflar işleniyor, iyileştiriliyor ve size dijital ortamda teslim ediliyor.

Video ise fotoğrafla eş zamanlı başka bir profesyonel tarafında çekiliyor. Video için sizden bazı şeyleri ikinci kez tekrarlamanızı isteyebiliriz.

Keman dinletisi; eğer tercih ederseniz sizi kemanla karşılıyorlar, 15 dk kadar süren bir keman dinletisi dans edebilir veya baş başa sohbet ederek bu dinletinin tadını çıkarabilirsiniz. Tatbiki eşsiz fotoğraf kareleri de bu arada çıkacak.

Organizasyon mekanında sizi için gül yaprakları balonlar mumlar ve şömine ile hazırlanıyor, romantik ve kendinizi çok rahat hissedeceğiniz bir mekan deneyimi sunuyoruz. Amacımız sade, şaşadan ve abartıdan uzak, şık, samimi ve unutulmaz bir organizasyon yapmak, rezidans katımızda şehir ışıkları ,mum ışıklarımız ve şöminemiz sizi saracak. Ankara evlilik teklifi denilince Eveeet.com

İlgili Makaleler

Günce

Günce, Müzik LIstelerini Alt Üst Edecek!

Tuğba Ünal

Müzik dünyasının sevilen isimlerinden Tuğba Ünal, yeni albümünü çıkarmasına günler kala sevenlerine sürpriz yaptı. 'Kalbince' albümünde yer alan 'İzler Durur' isimli şarkılarını kliplendirmeye karar veren...

Şule Erkoçak

Jule Beauté Güzellik Merkezi’nde Mesafeli & Sıcak Kutlama

Serkan Melikoğlu

Tiyatrodan sinemaya, eğitmenlikten oyunculuğa hayatının her hücresi sanat ile dolu dolu olan Serkan Melikoğlu, sahnenin perdesini bu kez Ankara Life Dergisi okuyucuları için araladı.

Alara ünlü

Kalıcı makyajın uzan ismi Alara Ünlü, pandeminin güzellik sektörüne etkilerini ve kış mevsimi için cildinize güzel bakmanın yollarını Ankara Life Dergisi okuyucuları için paylaştı.

En son Konular

Ayşe yıldız sönmez

Yonca Butik Organizasyon

SIRA DIŞI BİR ORTAM, EŞSİZ BİR ORGANİZASYON Ankara’nın ilk ve tek kişiye özel romantik mekanı YONCA...

Cemiyet Spor Evimde Dedi

İş çevresinin yakından tanıdığı Tuğçe Hondoroğlu’nun girişimleriyle kurulan ve Türkiye’de spor yapma alışkanlığına farklı bir soluk getiren “Spor Evimde” seçkin bir davetli grubuna tanıtıldı.

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi organizasyonu için çok ayrıcalıklı sıra dışı bir mekan eveeet.com