Ankara Life Dergisi

Ankara Evlilik Teklifi

Ankara evlilik teklifi denilince yıllardır bu işi yapan profesyonel bir ekiple Evlilik Teklifinizi gerçekleştirme şansınız var. Eveeet.com Ankara’da incek te yer alan çok özel bir Rezidans katında kişiye özel bir teklif organizasyonu ile beklentinizin çok üstünde bir hizmet alarak teklifinizi gerçekleştireceksiniz.

Ankara Evlenme Teklifi

Profesyonel fotoğraf hizmetleri, teklifiniz süresince ilk 15 20 dk sürede 350 400 adet fotoğraf çekiliyor ve sizin için 45 – 55 aralığında en iyi fotoğraflar işleniyor, iyileştiriliyor ve size dijital ortamda teslim ediliyor.

Video ise fotoğrafla eş zamanlı başka bir profesyonel tarafında çekiliyor. Video için sizden bazı şeyleri ikinci kez tekrarlamanızı isteyebiliriz.

Keman dinletisi; eğer tercih ederseniz sizi kemanla karşılıyorlar, 15 dk kadar süren bir keman dinletisi dans edebilir veya baş başa sohbet ederek bu dinletinin tadını çıkarabilirsiniz. Tatbiki eşsiz fotoğraf kareleri de bu arada çıkacak.

https://www.youtube.com/watch?v=Dj6gmEgIc0A

Organizasyon mekanında sizi için gül yaprakları balonlar mumlar ve şömine ile hazırlanıyor, romantik ve kendinizi çok rahat hissedeceğiniz bir mekan deneyimi sunuyoruz. Amacımız sade, şaşadan ve abartıdan uzak, şık, samimi ve unutulmaz bir organizasyon yapmak, rezidans katımızda şehir ışıkları ,mum ışıklarımız ve şöminemiz sizi saracak. Ankara evlilik teklifi denilince Eveeet.com

Yorumlar

0 yorumlar