Ankara Life Dergisi

Ankara Müzik Festivali Başlıyor

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nın 36 yıldır Ankaralılık adına azim ve özenle düzenlediği Sabancı Vakfı ve Kavaklıdere Şirketler Grubu’nun Onur Üyesi olduğu,Başkentin en uzun soluklu uluslararası etkinliği olan 37.Uluslararası Ankara Müzik Festivali 4-28 Nisan 2020 tarihleri arasında sanatseverlere bir kez daha müzikal bir baharı müjdeleyecek.

Dünyada ve ülkemizde yaşanan siyasi ve ekonomik zorluklara rağmen sanatın var olması gerekliliğine olan inanç ile sorumluluktan vazgeçilmeksizin hazırlanan 37. Uluslararası Ankara Müzik Festivali’nde başta ülkemizin yetiştirdiği güzide sanatçılarımız olmak üzere Fransa, İtalya, Hollanda, Ukrayna, Çekya, Polonya, Macaristan ve Güney Kore’den klasik müzik, dans ve caz alanlarının seçkin örneklerini sunacak 400’e yakın sanatçı ve topluluk yer alacak.

Atatürk Sahne Sanatları ve Gösteri Merkezi (TED İncek), MEB Şura Salonu, CSO Konser Salonu, ve Çankaya Sahne de gerçekleşecek, değişik fiyat aralıklarında öğrenci ve toplu indirimlerin de uygulanacağı, festivalin bilet satışları biletinial.com’da satışta…

Yorumlar

0 yorumlar