Ankara Life Dergisi

Ankara’da Beauty Fashion Day Rüzgarı

Ankara’nın güzellik ve moda alanında önde gelen organizasyonlarından Beauty Fashion Day bu yıl 26 Kasım Cuma günü Ankara Hilton Otel’de Brand Invest’in ev sahipliğinde gerçekleşti. Düzenlenen  etkinliğe  Ankara ve İstanbul’dan iş ve cemieyet hayatından isimlerinde olduğu çok sayıda seçkin davetli katıldı.

UMUTCAN ÖREN/ANKARA

Tülayca Organizasyon’in desteği ve Brand Invest’in ev sahipliğinde gerçekleşen projenin ana sponsorluğunu Ekpet Holding, ara sponsorluğunu  OPEL Türkiye, sağlık sponsorluğunu Umut Hastanesi, kozmetik sponsorluğunu ise Bio-Hair üstlendi. “Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla yola çıkılan etkinlikte, kadınlara her yaşta bakımlı, güzel, sağlıklı ve güçlü oldukları savunuluyor. Bu yıl da sağlık ve moda alanında pek çok değerli uzmanın konuk olduğu organizasyonun moderatörlüğünü sunucu ve astrolog Hande Kazanova yaptı.

Davetliler alanında tanınmış Estetik-Plastik ve Rekonstrüktif Cerrah Prof. Dr. Aydın Saray, Obezite ve Diyabetik Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. İbrahim Sakçak, Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Hakan Yüzer’in sunumlarıyla son dönem sağlık ve güzellik trendleri hakkında bilgi alma fırsatı buldular. Rising Stars Koleksiyonu ile Nur Karata, Escape Koleksiyonu ile Özlem Erkan ve Gira Official sahibi Serra Güçlü de defileleriyle davetlilerden tam not alarak etkinliğe renk kattılar. Fuaye alanında ayrıca kozmetik, sağlık ve bakım üzerine faaliyetlerde bulunan çeşitli markalar tanıtım stantları açarak, katılımcıları bilgilendirildi.

SPOT: Modacı Nur Karaata’nın bağışladığı kıyafet , Soroptimistler Derneği yararına müzayede ile satışa çıkarıldı. Göz Hastalıkları Uzmanı Opr. Dr. Hakan Yüzer’in aldığı kıyafetten elde edilen gelir öğrencilere burs olarak verilecek.

Yorumlar

0 yorumlar