Ankara Life Dergisi

Ankara’dan Dünya İkincisi Ödüllü Broker; Arsabey!

Remax Master, başarılı performansıyla hem ulusal hem de uluslararası düzeyde emlak gayrimenkul sektöründe öncü konumunu koruyor. Birikimlerini değerlendirmek isteyen yatırıcımlar Remax’ın yurt dışı ve yurt içi yatırım kalemlerinde profesyonel gayrimenkul danışmanlarıyla yatırımlarını değerlendirirken, hizmet aldığı danışmanlar da hayli önem taşıyor. İşte bu danışmanlar arasında da tabiri caizse parmakla gösterilen, Remax’ın ödüllü brokerı Gökhan Öztürk ile tanışmaya hazır mısınız?

Yüksek Kazançlı Proje Üreticisi!
2011 yılında Remax ailesine katılan gayrimenkul profesyoneli Gökhan Öztürk, hem Türkiye’de hem de dünyada Remax yıldızları arasında yer alıyor. 2022 yılında adeta “altın yılını” yaşadığın ifade eden Öztürk, Türkiye’de işlem birinciliği ödülüne layık görülürken Amerika’nın Las Vegas kentinde düzenlenen Remax Uluslararası Kongresi’nde Dünya İşlem 2.liği ödülünü aldı. Ödüllü Brokerın, bu etkileyici performansı ve Türkiye’nin emlak sektörüne katkısını yatırımcılar da memnuniyetle karşıladı.

Sadece bununla sınırlı değil; ciro bazında Türkiye 8.si olarak yer aldığı yıldızlar listesinde, yıl boyunca aldığı çeşitli dereceleriyle de adından sıkça söz ettiren Öztürk, yurt dışında da satışlarını katladı. Yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ve Türkiye’deki çeşitli projelerde, arsa ve daire satışında başarısıyla da sektörünün önemli derecelerinin sahibi oldu. Ankara’da Gölbaşı ve Temelli’de yer alan yaşam bahçeleri projelerinin yatırımcı sahipleriyle kavuşmasına öncülük eden Öztürk, Bodrum’daki bahçe satışlarını da olumlu etkiledi. Birikimlerini değerlendirmek, yurt dışında yatırım yapmak isteyenler için hazırlanan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin avantajlı bölgelerinde satışa sunulan arsa projelerinde de yatırımcıların tercihi Gökhan Öztürk oldu.
Kurucusu olduğu Remax Master bünyesinde 25 kişilik uzman danışman kadrosu ile kariyerine devam eden Gökhan Öztürk; yatırımcılarına özel, ticari, konut ve arsa ile gayrimenkul satışlarını sürdürüyor.

Yorumlar

0 yorumlar