Ankara Life Dergisi

Ankara’nın Parlayan Güzellik Hazinesi; Harun Gözel Güzellik Merkezi!

“Benzersiz hizmet ve sürdürülebilir kalite felsefemizdir. Hijyen ve konfor ortamı sağlamak en temel prensibimizdir.”

 Harun Gözel Güzellik Merkezi, şehrin en çok okunan yayını Ankara Life dergisine konuk oldu. Güzellik sektöründeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren işletme sahibi Harun Gözel, danışanlara sağladığı hizmet ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyor. Gerçekleştirdiğimiz röportajımızda ise merkezin hizmetlerinden, kullanılan ürün ve tekniklerden, müşteri memnuniyetini sağlama stratejilerinden bahsetti. İyi okumalar dileriz.

 Röportaj: Hatice Şeyma Basut

 Harun Bey ilk olarak, bize merkezinizin konseptinden ve sunduğu hizmetlerden bahseder misiniz?

Konsept olarak danışanlarımızın istek ve taleplerine yönelik hizmet sunmaktayız.  Salonumuzda son model cihazlar ile hizmet vermekteyiz. Başta lazer epilasyon olmak üzere; cilt bakımı, ameliyatsız yüz gençleştirme, bölgesel incelme gibi uygulamalarımız bulunuyor.

Müşterilerinizin deneyimleyeceği benzersiz bir hizmet veya deneyim sunmayı planlıyor musunuz? Eğer öyleyse, bunu bize biraz daha açabilir misiniz?

Amacımız sonuç odaklı ve müşteri memnuniyeti üzerinedir. Salonumuzda danışanlarımızın taleplerini karşılayan sınırsız hizmet ve işlem kapasitemiz mevcuttur.

Güzellik merkezinizde kullanılan ürünler veya teknikler hakkında bilgi alabilir miyiz? Özel tercihleriniz veya sıra dışı yaklaşımlarınız var mı?

 Cihazlarımızı profesyonel uzman kadromuzla beraber danışanlarımıza sunuyoruz. Uygulamalarımız tüm cilt tipine uygun olacak şekilde dermokozmetik ürünlerin kullanılmasıyla yapılıyor. Başarılı bir sonuç elde etmek için izlediğimiz yol ise; başvurulan yöntem ve tekniklerin kişilere özel ve sonuç odaklı olmasıdır.

Müşteri memnuniyeti ve kişisel bakımınızda öne çıkan bir felsefeniz var mı? Bu konuda neler söylemek istersiniz?

Benzersiz hizmet ve sürdürülebilir kalite felsefemizdir. Hijyen ve konfor ortamı sağlamak en temel prensibimizdir.

Yeni müşterilere veya potansiyel ziyaretçilere iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?

 Kendinizi değerli hissetmek istiyorsanız Harun Gözel Güzellik Merkezimize hepinizi bekliyoruz.

 

Yorumlar

0 yorumlar