Ankara Life Dergisi

Aşk Dolu Butik; Günay Gezer!

Yılın en romantik günü 14 Şubat’ı geçirdiğimiz şu sıralarda birbirinden güzel güller, kalpler, şiirlerle etrafın süslendiğini görmekteyiz. Eşini ya da sevgilisini hediyeye boğan çiftlerin heyecanlı olduğunu söylememek ise neredeyse imkansız. Bu yılki hediye hakkını giyimden yana kullananların tercihinde ise Günay Gezer Butik’ten yana olduğuna şahit olduk. En çok ilgi gören parçanın ‘çorap’ olduğunu söyleyen Günay Hanım bu açıklamasıyla bizi oldukça şaşırttı. Başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi, her zaman olduğu gibi Günay Gezer ile harika bir röportaj gerçekleştirdi. Keyifli okumalar dileriz.
Günay Gezer Butik’in çiftlere yönelik bir koleksiyonu bulunuyor mu?
Bizim her zaman çiftler için kombinlerimiz mevcut, gece, gündüz, klasik, spor her yaşa ve tarza uygun uyumlu giyinmek isteyip, keyifli vakit geçiren çiftlerimiz adına daima zevkli kombinler yaparız. Yeter ki kendilerini bizim ellerimize bırakıp güvensinler, inanın çok mutlu ayrılıyorlar butiğimizden.

Sevgilisine ya da eşine hediye almak isteyenler butiğinizde en çok hangi parçaya rağbet gösterdi?
Bu sorunun cevabı bayanları biraz üzecek erkekleri ise sevindirecek, genelleme yapmak istemiyorum ama bayanlar zaten akıllarında bir şeyle geldikleri için şık bir gömlek ya da pantolon alıyorlar erkekler ise genelde çorap alıyorlar. Evet evet bildiğimiz çorap ya da küpe hepsi değil tabii ki, bazıları eş ve sevgilileri ile gelip sorunu ortadan kaldırıyorlar.

Son olarak buradan Ankara Life okurlarına yönelik iletmek istediğiniz bir şey var mı?
Öncelikle bu dergide yer almak beni çok mutlu ediyor, özellikle sizin gibi profesyonel bir ekiple çalışmak çok keyifli. Ankara Life Dergisi’nde emeği olan herkese ve tüm okurlarına, takipçilerine butiğimizde indirim olduğunu bu vesile ile duyurmak isterim.

Yorumlar

0 yorumlar