Ankara Life Dergisi

Atölye Mutfak şimdi Çayyolu’nda!

Şık ve estetik tasarımlarla mutfağınızı yenilemeye hazır mısınız?

Doğadan ilham alan Atölye Mutfak, yalın tasarımı ile doğallığı mutfaklara yansıtıyor.

Atölye Mutfak bütün detayları düşünülerek tasarlanmış mutfak ve banyo modelleri ile 1974 yılından bu yana yaşamın ve özellikle mutfakların önemli bir parçası oluyor.  Endüstriyel Mutfak sektöründe, yıllarca biriktirdiği deneyim sayesinde Türkiye’deki profesyonel işletmelere hizmet vermeye devam eden  Atölye Mutfak A.Ş, endüstriyel mutfak ekipmanları gibi yüksek kalite standartları ve hijyen yönetmeliklerinin uygulanma zorunluluğu bulunan bir alanda uzun yıllardır geliştirdiği hizmet kalitesi ve oluşan deneyimi sayesinde müşterileri için profesyonel yaklaşımla çalışmaya devam ediyor. Modüler mutfak üretim sistemini kendi tarzıyla birleştiren ve tasarıma yönelik üretim anlayışına sahip olan Atölye Mutfak, insan sağlığı ve çevreye verdiği önemi her ürününde gösteriyor. Yılların tecrübesi ile sektörün önde gelen markalarından biri olan Atölye Mutfak; güvenilirliğini tasarım,üretim, teslim ve teslim sonrası hizmetlerinde de sürdürüyor. Marka, geçmişten geleceğe keyifle kullanılan yaşam alanlarını oluşturmak için hep yenilenen bir anlayışla  kalitesinden ödün vermeden ilerliyor.

Yalın tasarım, doğal etki

Atölye Mutfak; “Önce Güven”  mottosuyla kullanıcıların tercihi olurken her ürünü ile yenilikçi ve doğa dostu bir yaklaşımı temsil ediyor. Doğadan ilham alan Atölye Mutfak’ın yalın tasarımı sayesinde taşın bıraktığı doğal etki her yüzeyde hissediliyor.

Kullanıcı dostu hedefler

Atölye Mutfak’ın kullanıcı dostu çözümler sunan son teknoloji aksesuar sistemleri ile mutfağınızda daha kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz. Ayrıca montaj aşamasında uzman teknik kadronun titiz çalışması ile projelendirme ve montajın gerçekleştirilmesinden sonra teknik servisi gerekli olduğu anlarda müşterilerinin her türlü sorununa kolaylıkla ve zamanında cevap vermektedir.

Endüstriyel Mutfak sektöründe bir üretici olarak dünya markası olmayı kendisine misyon edinmiş olan Atölye Mutfak her geçen gün gelişen teknolojiyi takip ederek ürün ve projelerinde  müşterinin ihtiyacı olan ürünler için AR-GE yapmaya devam ediyor.

Son aylarda dikkatleri üzerine çeken Üçgen Mutfak Tasarım Ankara Çayyolu’nda yeni mağazasında 350 metrekare büyüklüğündeki 2 katlı showroomunda siz değerli misafirlerini bekliyor.

Yorumlar

0 yorumlar