Ankara Life Dergisi

Ayşe Aksoy Güzellik Merkezi’nde Selin Ciğerci Rüzgarı Esti!

Güzellik, vazgeçilmez tutkumuz olduğu kadar tamamlayıcımız, şekillendiricimiz, aklımız, ışıltımız ve yaşama tutunma biçimimizdir” ilkesi ile çalışmalarını sürdüren Ayşe Aksoy Güzellik Merkezi, kaliteli güzellik ve hizmet odaklı çalışma anlayışı; uzman ekibi ile danışanlarına en iyi hizmeti sunuyor. Yine kalitesinden ödün vermeyen Ayşe Aksoy Güzellik Merkezi çok özel bir konuk ile adından söz ettirmeyi başardı.
Ankara’nın en seçkin güzellik merkezlerinden olan Ayşe Aksoy Güzellik Merkezi, muhteşem bir organizasyon ile trend isim Selin Ciğerci’yi merkezinde ağırladı. Yeni normal önlemleri kapsamında gerçekleşen organizasyona ilgi yoğundu.

Ayşe Aksoy Güzellik Merkezi’nde yapılan tüm uygulamalar ‘kişiye özel’ olarak tasarlandı. Teknoloji ve profesyonelliğin ön plana çıktığı merkezde, ihtiyacınız olan her türlü hizmete erişebilir, hak ettiğiniz görünüme en sağlıklı yollardan kavuşabilirsiniz. Dünyayı etkileyen Covid-19 virüsüne karşı alınan üst düzey önlemler ile hizmet vermeye devam eden merkez; kullandığı tüm ekipmanları sterilize ederek, kişiye özel olmasına dikkat ediyor.

Ayşe Aksoy Güzellik Merkezi; Buz epilasyon, ipek kirpik, manikür&pedikür, medikal ayak bakımı, profesyonel makyajı ve profesyonel cilt bakımının yanı sıra erkek bakımına yönelik Robotx epilasyon, kırışıklık, leke ve akne bakımı, profesyonel cilt bakımı ve daha fazla hizmetleri ile hem kadınlara hem de erkeklere yönelik hizmetleri ile kendini kanıtlar nitelikte bir merkez.

Neden Önemlidir?
Manikür&pedikür: Günümüzün en çok tercih edilen uygulamalarından olan bir güzellik yöntemidir. Tırnaklarınızın normal görünümünden daha bakımlı ve canlı renklerde gözükmesine olanak sağlar.

İpek Kirpik: Bakımını yaptırdığınız ve kurallara uyduğunuz takdirde 3 ay kalıcılığını koruyan ipek kirpiklere ulaşmak artık çok daha kolay.

Pasif Jimnastik: Bölgesel yağlanma sadece kadınlarda değil erkeklerde de sıkça karşılaşılan, sağlık açısından olduğu kadar görsel açıdan da rahatsız eden bir problem.
G5 Masajı: Ritmik masaj aleti olan özel cihazı ile uygulanan, hızlı titreşimlerle sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici etkisi olan bir uygulamadır.

Lenf Drenaj: Bölgesel incelme, selülit ve sıkılaşma programlarında sonucun etkisini attırmak için kullanılan bir yöntemdir.

Cilt Bakımı: Profesyonel ürünlerle işinizi uzmanına bırakın. Cildin ihtiyaçlarına tamamen cevap veren, derinlemesine bakım işlemleri ile tanışmanın tam sırası.

Buz Epilasyon: İstenmeyen tüylerinizden kurtulmak için kullandığınız epilasyon aletlerinden, tıraş olmaktan, cımbızla uğraşmaktan veya ağda acısını çekmekten sıkıldıysanız buz epilasyon tam size göre.

Kirpik Lifting: Kirpik lifting uygulaması ile doğal görünümlü, gür ve kıvrık kirpiklere sahip olacak, güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Magic Probe Zayıflama: Bireyler için geliştirilen zayıflama yöntemleri kişinin vücudunun daha ideal ve sağlıklı bir kiloda olmasına yardımcı olur. Magic Probe zayıflama yöntemi de bölgesel zayıflama isteyenler için en ideal yöntemlerden biri olmaktadır.

“Salonumuzdan gözlerinin içi gülerek teşekkür edip ayrılan danışanlarımız, bizim için çok özel ve istenildiğinde pek çok şeyin üstesinden gelinebileceğinin simgesi olan çok değerli dostlarımızdır.”

Yorumlar

0 yorumlar