Ankara Life Dergisi

Bota “Rise And Shine” Partisi ile Yaza Damgasını Vurdu…

Ege ve Akdeniz’de yaz tatilinin yavaş yavaş bitmesi ile şehre dönen Ankaralılar, Bota’da Adil-Hale Senem Develi’nin ev sahipliğinde, Şermin Aldemir’in organize ettiği “Rise and Shine” partisinde buluştular…

Yaz sıcağında geceyi serinleten heyecan dolu eğlencede, Nuri Ünsal birbirinden güzel parçalar ile misafirlere unutulmaz bir akşam yaşatırken; Hakan Abdik’in, DJ kabinine geçmesiyle 80’lerden günümüze pop müzikler ile eğlenen misafirler gece geç saatlere kadar dans ederek kendilerini müziğin enerjisine bıraktılar.
Bota’nın ev sahipleri Adil ve Hale Senem Develi ise; “Bu partinin amacı eğlenerek kendimizi, bugün olduğumuz yeri ve bugün olduğumuz geceyi kutlamak. Bu partiyle niyetimiz hep beraber olup sadece kendimize, kendimiz olma izni vermek, dostlarla bir arada olmak. Bunu yapmanın en iyi yolu da şahane bir parti vermekti. Şermin Aldemir ile daha önce de başka konseptlerde bir araya gelmiştik. Yaz bitmeden yeniden beraber bir organizasyon yapmak istedik. Geceden oldukça memnun ve keyifliyiz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Yorumlar

0 yorumlar