Ankara Life Dergisi

Cildiniz İçin Sihirli Bir Dokunuş:“Paris Chaudiere”

Her insanın kendi cilt yapısına göre bakımı vardır. Neredeyse hepimiz küçük büyük cilt problemleri ile karşılaşmaktayız. Kuru, hassas ya da yağlı bir cildiniz mi var ? Kullandığınız kremler, peelingler ya da maskeler sorunlarınızı çözmüyor mu ? Bunların tamamen ortadan kaldıracak bir yol var desek ?

Cilt bakımı herkes tarafından uygulanmalıdır. Erkek ya da kadın olsun muhakkak her derinin bakıma ihtiyacı vardır. Ancak cilt bakımı yaptırmadan önce bilmeniz gerekenler var. Öncelikle cildinizin ihtiyacı olan, cilt tipinize uygun işlemi bilmek gerekir. Bunun için cilt analizi şart. İşte bu nokta da İhsan Nas ve Kadriye Hoca’nın beraberindeki ekip sizin tüm beklentilerinizi karşılayacak nitelikte. Cilt analizinden eğitimler veren aynı zamanda bu işin duayeni olan Kadriye Hoca’nın sihirli elleri tam da cildinize göre !

Bu röportajımızda İhsan Nas aracılığı ile chaudiere markası ile tanıştıracağız sizi. Bilenler bilir 20 yılı aşkın bir süredir chaudiere markasının İç Anadolu distribütörlüğünü yürüten İhsan Nas’a marka hakkında merak ettiklerinizi sorduk.

Ankara’nın seçkin güzellik merkezlerinde en çok tercih edilen Parischaudiere markası ile cilt dostu ürünlere birçok noktada ulaşabilirsiniz.
Rutin bakımınız için bir güzellik merkezine gittiniz ve cildinize onlarca işlem yapıldı, yine de memnun kalmadınız. Artık bunun için daha pratik ve verimli bir yol var. Parischaudiere markası ile güzellik merkezlerinde sadece ve sadece cildinizin ihtiyacı olan bakımını üstleniyor.

chaudiere markası kaliteli ve memnuniyet odaklı çalışmaları ile ülkemizde kozmetik sektöründe hizmet veren yerli firmalar arasında en iddialısı. Firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak birçok rakip markaya karşı kendini kanıtlamıştır. Poliklinikler, güzellik salonları ve güzellik merkezlerinde cilt bakım ürünleri konusunda çok iyi notlar alarak merkezlerimizin ve tüketicilerimizin memnuniyetini sağladığımızdan emin, güvenilir bir marka olmayı başarmış olarak, yol almaya devam ediyoruz.

İhsan Nas ve ekibi chaudiere markasının, Türkiye’nin en büyük bayiliği olan İç Anadolu distribütörlüğünü yürütmekte. Ürün tamamen yerli olup sadece bayiliklerden temin edilebiliyor. İnternet üzerinden satılmayan ürün müşterilerin birebir ürün yetkilileri ile her zaman iletişim halinde olmasını sağlıyor. chaudiere markasının 30’a yakın ürünü ve herkese uygun 7 ayrı serumu bulunuyor. Zengin ürün yelpazesi ve sonuç odaklı çözümler sunmasının yanı sıra bütçenizinde dostu.

Bir güzellik merkezine gittiğinizde hem iyi en iyi koşullarda ağırlanmayı hem de paranızın karşılığını almayı hakediyorsunuz.

Tamamen cilt tipinize uygun ve en sağlıklı koşullarda cilt analizinizi yaptırıp, size en uygun hizmeti alabilirsiniz. İhsan Nas ve Kadriye Türkeri’nin tecrübeli ekibi ‘karşılamadan, uğurlamaya’ ilkesi ile estetisyenlere, hem bilgi paylaşımı konusunda oldukça cömert davranıyor hem de vakitlerini verimli değerlendirmek adına en iyi hizmeti sunuyor.

Tüketici memnuniyet odaklı çözümler sağlayarak, her zaman hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunmaktayız. Başarı oranı % 95’leri bulan chaudiere tamamen sağlıklı.

İhsan Nas ve ekibi ürün ile ilgili detaylı bilgi paylaşımları yaparak müşterilerin aklındaki soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Ayrıca çalışmakta olduğu kurumlar ile sürekli iletişim halinde kalarak, ürün ile ilgili bir sorun çıkması halinde direkt muhatap bulmalarına olanak sağlıyor. ‘Karşılamadan uğurlamaya’ prensipleri sayesinde hem ayırmış olduğunuz vaktiniz hem de paranız boşa gitmiyor.

Gücümüz; yenilikçi bakış açımız, dayanışma ve takım ruhunuzdan geliyor. Eğitim ve bilginin ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Doğru çözümler için ürün içeriklerinin ve gelişen yeni teknolojileri yakından takip ediyoruz.

Peki chaudiere’nin ürünleri nelerdir ?
Aktif içermeyen çok ince ester yağlar sayesinde cilt altına inerek derinlemesine temizlik sağlayan ‘yüz temizleme sütü’, sabun içermeyen Jel formülü ile cildinizde yumuşak ve ferah temizlik sağlamanızda yardımcı olan ‘yüz ve makyaj temizleme jeli’, İçeriğindeki mikrogranüller sayesinde cildi derinlemesine temizler ve ölü hücrelerden arındıran ve cilde parlaklık veren ‘krem yüz peeling’, gözeneklerde kalan fazla, kir ve makyaj kalıntılarını temizleyen ve gözenekleri sıkılaştıran ‘tonik’, geliştirilen özel formülü sayesinde mineral içerikli suyu ile ‘soyulabilen krem maske’, kuru ve hassas ciltlerin günlük nem ihtiyacın karşılayan ‘nemlendirici gündüz kremi’ ve ihtiyacınızı karşılayacak çok daha fazla seçenek ile sizleri bekliyor.

Yorumlar

0 yorumlar