Ankara Life Dergisi

Çınar Kasrı’nda 14 Şubat Balosu

Çınar Kasrı, her yıl çiftleri için düzenlediği 5.geleneksel Sevgililer Günü Balosu ile yine misafirlerine eşsiz lezzet ve süprizlerle dolu bir gece yaşattı. Bu güzel günün moderatörlüğünü; başarılı fotoğrafçı Oğuzhan Güzel yaparken, organizasyonunu da Ankara’nın en eski ve en tecrübeli organizasyon firmalarından Tülay’ca Organizasyon gerçekleştirdi. Her yıl farklı konsept ile misafirlerine özel bir gece yaşatan Çınar Kasrı, daha önceki yıllarda düğün organizasyonlarını yaptıkları çiftler ile ve bu sene düğün organizasyonları olacak çiftleri bir araya getirdi.

Çınar Kasrı ailesinin başarılı patronları Aslı&Engin Tanalp; Çınar Kasrı’nın her geçen yıl daha da büyüyen kocaman bir aile olduklarını söylediler. Tecrübesi ile bilinen Çayyolu Vassago kuaförün işletmecisi Metin Kaya, başkentin en çok takip edilen sosyete yayını Ankara Life Dergisi sahibi Sertaç Kantarcı, başarılı fotoğrafçı Oguzhan Güzel ve Çınar Kasrı ailesinden çekiliş ve yarışmalar ile misafirler bir birinden güzel hediyeler kazandılar. Gecede makyaj sanatçısı Tunay Akdağ tüm çiftlere cilt bakımı hediye etti…

Bu güzel gecenin sonunda; varil ateşi ve sıcak şarap eşliğinde misafirler özen ile peyzaj tasarımı yapılmış bahçenin tadını çıkardılar. Geleneksel Sevgililer Günü kutlamasında bir araya gelen çiftler birbirleri ile deneyimlerini ve anılarını paylaşarak keyifli vakit geçirdiler.

Yorumlar

0 yorumlar