Ankara Life Dergisi

“Daha İyisini İsteyenler İçin”

İsminden de anlaşılacağı üzere; residence, hotel ve ev sözcüklerini içeren bir kokteyldir. Bu karışım ResHotHom’un aynı zamanda yola çıktığı hedeflerinin de ışığı olmuştur. evbuild ‘in yaptığı sağlam inşaatlara, evdesign ‘ın iç mimari bileşenleriyle, son olarak evpoint ‘in emlak danışmanılığıyla, ResHotHom oluşmaktadır.

ResHotHom’u tanıyalım…
Hem teknolojik hem konforlu
“ResHothom ne yapıyor?” diye sorduğunuzu duyar gibiyiz… En az 3, en fazla 12 ay olarak kiralanabilen daire, rezidans ve oteller size evinizin konforunu aratmıyor. Sahip olduğu yüksek güvenliği; temizlikten havaalanı transferlerinden, su arıtma sistemine kadar ihtiyacınız olan hizmeti misafirlerine sunan Evpoint, dairelerinde moda ve teknolojinin muhteşem birleşimini rahatlıkla görebilirsiniz.

Ankara’nın tercihi ResHotHom
“Peki, ResHotHom’u nerede bulabiliriz ?” ResHotHom; Tandoğan, Anıttepe, Maltepe ve Emek mahallelerinde oldukça fazla sayıda kiralık daireleri mevcut. Tüm dairelerinde eşsiz konforundan ödün vermeyen ResHotHom, hem binaların mimarisinde hem de daire dekorasyonunda uzman kişiler ve kurumlar işe çalışmaya özen gösteriyor.

ResHotHom dairelerinde; ocak, fırın ve davlumbaz markası olarak ‘Franke’yi tercih ediyor. Öte yandan buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mini fırın ile tüm büyük ekran televizyonlarda ise ‘Samsung’ markasını tercih ediyor.

ResHotHom, sadece bu saydıklarımız konusunda değil mobilya konusunda da oldukça titiz davranıyor. Daireleri, ‘Enza Home’ ürünleri ile dekore eden şirket, aksesuar konusunda da ‘Mudo Concept’i tercih ediyor.

Öncelik; Hijyen ve Güvenlik !
ResHotHom için olmazsa olmaz ilkelerinin başında güvenlik ve hijyen geliyor. İnşa edilen tüm yapılarında Türkiye’nin en ünlü, dünyanın ise sayılı su arıtma cihazlarından ‘Rainsoft’ ürünlerini kullanan ResHotHom, aynı hassasiyeti güvenlik için de gösteriyor.

7 gün 24 saat kapalı devre güvenlik sistemi ile korunan dairelerin her birinde DSC marka özel telefon bağlantılı alarm sistemi de bulunuyor.

Isı Yalıtımlı Daireler
ResHotHom’un tüm bina ve dairelerinin ısı yalıtımlı olduğunu biliyor muydunuz?
Bir ResHotHom markası olan EvPoint dairelerinin tamamında Buderus marka kombiler kullanılıyor.

Soğuk ve sıcağa karşı yalıtımlı olan tüm dairelerin tamamında yerden ısıtma sistemi bulunuyor.

En Az Üç Ay Kiralama fırsatı
Günlük kiralama yapılmayan ResHotHom dairelerinin misafir profili ailelerden oluşuyor. En az 3, 6, 9 ve 12 aylık sürelerle kiralanabilen EvPoint daireleri birbirinden farklı metrekarelerde, tam da ihtiyacınıza göre tasarlanmış 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere sahip şirketin normal, dubleks ve bahçe katı olmak üzere 4 farklı daire konsepti de bulunuyor. 90 metrekareden başlayan ölçülerdeki dairelerin teraslı dubleks ve katta dubleks olmak üzere ayrı iki çeşidi daha bulunuyor.

EvPoint’te birde ‘asistan komşunuz’ var
Bir Reshothom markası olan EvPoint, dairelerinde rezidans hizmetini de barındıyor. Bu bağlamda havaalanı transferinden kuru temizleme hizmetlerine kadar birbirinden farklı pek çok alternatifte ‘komşu asistan’ hizmetini de, siz misafirlerine sunuyor.

Yorumlar

0 yorumlar