Ankara Life Dergisi

DOĞAL GÜZELLİĞİN ANKARADAKİ ADRESİ: DİLEK DOĞAN BEAUTY

Kıl Tekniği Kaş

Organik boyanın tek kullanımlık veya tek kullanımlık hijyenik iğne ile ince kıl şeklinde bölgenin derisine enjekte edilmesi işlemidir. Akan boyalardan ve makyaj masasının önünde geçirilen zamandan sıkıldıysanız kıl tekniği Kaş Uygulaması tam size göre!

Kalıcı Makyaj;

Zaman sorunu olanlar, makyaj yapmayı sevmeyenler, makyaj yapmayı başaramayanlar, göz ve cilt hassasiyeti olanlar, alerjisi olanlar, lens ve gözlük kullananlar, kaş ve kirpikleri seyrek olan kişiler ve her zaman temiz ve düzenli tutmak isteyenler. Dilek Doğan Beauty Studio’da tam da size göre. Size en uygun kalıcı makyaj tasarımına gelin, birlikte karar verelim.

İpek Kirpik

Kadınlar her zaman kirpiklerinin uzun ve kalın olmasını isterler. Bunun için maskara kullanabilirsiniz ancak her gün maskara sürmek istemiyorsanız ipek maskara tam size göre. İpek kirpik uygulamamız ile istediğiniz etkileyici görünüme uzun süre sahip olabilirsiniz.

Cilt Bakımı

Cilt bakımı için öncelikle cilt tipini belirlenir. Cilt problemlerinin analizinin ardından uzmanımız önce ölü deriyi temizler. Cilde buhar uygulanarak kan dolaşımı ve cilt temizliğinin kalıcı olması sağlanır. Siyah noktalardan arındırıldıktan sonra profesyonel cilt bakımı işe yaramaya başlayacaktır. Bu işlemden sonra cildin daha parlak görünmesi için ampuller kullanılır.  Cildin tabanını ve gözeneklerini doldurduktan sonra uzmanımızın sihirli parmakları masaj yaparak cildinizi rahatlatır. Bu masaj sayesinde cildiniz tazelenecek ve dinlenecektir. Masajın ardından cilt bakımı için gerekli olan maske tamamlanır. Maskeyi uyguladıktan sonra cilt tipinize uygun bir nemlendirici kullanarak bakım tamamlanır.

Tüm bu işlemlerden sonra cildiniz tazelenecek, düzelecek ve cilt sorunlarınızda gözle görülür bir değişme meydana gelecektir.

AMACINI GÜZELLİK İSE ADRESİNİZ DİLEK DOĞAN BEAUTY STUDİO

Zayıflama ve selülit işlemleri

Ameliyatsız zayıflama yöntemlerinin en popüleri olarak kullanılan bu teknoloji;  bölgesel kilo probleminin oldukça sık rastlandığı kalça, basen, , karın ve bacak gibi pek çok vücut bölgesinde uygulanabilir özelliğe sahiptir. Seanslar şeklinde uygulanan bu işlemin ardından sonrasında gözle görülür bir incelme etkisi olur.

Radyo frekans ve kızıl ötesi ışığı teknolojisi sayesinde deri altında sağlamış olduğu uyarım ile doku kalitesi de iyileşmektedir.

Hydrafacial Cilt Bakımı;

*Genel cilt bakımı

*İnce kırışıklıkların giderilmesi

*Siyah noktaların giderilmesi ve yağlı-akneli ciltler

*Genişlemiş gözeneklerin giderilmesi

*Cilt kalitesinin arttırılması

*Mat, soluk ciltlerin giderilmesinde

*Güneş lekeleri

*Lenf dolaşımına bağlı yüz ödemi

*Kısmi lifting etkisi

*Kuru ciltlerin nem dengesinin düzenlenmesi

gibi durumlarda Hydrafacial oldukça memnuniyet verici sonuçlar sunar.

Yorumlar

0 yorumlar