Ankara Life Dergisi

Emine ve Doğanalp “Bir Ömürlük Evet” Dediler…

Gıda ve eğlence sektöründe sayılı isimlerden, Karaüzüm Restaurant’ın sahibi ve aynı zamanda ATO Meclis Üyesi Doğanalp Yusuf Çiftçi ile sağlık sektöründe görev yapmakta olan dünyalar güzeli Emine Özkaya; Gölbaşı – Bizim Çatı’da yapılan nikah ve düğün töreni ile mutluluğa evet dediler…

Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Emine Özkaya dünya evine girdi…

Gölbaşı – Bizim Çatı’da yapılan düğüne yaklaşık dört yüz kişi katıldı. Ömer Yusuf Nergiz ve orkestrasının, Pop, Caz, Fantezi, alaturka, türkü gibi müziklerden örnekler sunulduğu düğünde genç çiftin nikâh şahitliklerini Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz, ATO Meclis Başkanı Mustafa Deryal, ATO Pastacılar, Çikolata ve Tatlıcılar Meslek Komitesi Başkanı Hamza Daşdan, Doç. Dr. Şenol Kalyoncu ve Seyhan Kırbay yaptılar.

Nikah Memuru; çiftin evlilik cüzdanını Damat Doğanalp ile olan dostlukları sebebiyle Rifat Hisarcıklıoğlu’nun takdim etmesi ricasında bulundu. Hisarcıklıoğlu; ‘Ben erkek tarafıyım, her iki tarafında dostu olan Doç. Dr. Şenol Kalyoncu’nun bu takdimi yapması daha uygundur.” dedi. Kalyoncu, bunun üzerine genç çifte ömür boyu mutluluk dileyerek, evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Emine Özkaya masalları aratmayan düğün töreni ile dünya evine girdiler. Düzenlenen Nikah ve Düğün töreni ile bir ömür mutluluğa adım attılar…

Düğün genç çiftlerin meşaleler eşliğinde tören alanına gelmesi ile başladı. DJ tarafından Fransızca bir parçada çalınan ilk dans sonrasında Doğanalp Yusuf Çiftçi ile Emine Özkaya yaptıkları harikulade figürler ile büyük alkış aldı. Şadiye Adanalı’nın masa masa gezerek yaptığı Keman Şov ise davetliler tarafından beğeni ile izlendi. Jamal Raks grubunun sahne aldığı oryantal gösteri ise izleyenleri adeta büyüledi.

Mutluluklarını paylaştılar…

Takı töreni ve toplu hatıra fotoğrafı çekimleri sonrasında genç çiftler mutluluklarına ortak olan tüm dostları ile çeşitli ezgiler eşliğinde gönüllerince eğlenirken, Çiftçi ve Özkaya Ailesinin büyükleri misafirleri ile yakından ilgilenerek kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm konuklarına teşekkür ederek bol bol sohbet etme fırsatı buldular.

Çiçeği burnunda evli çiftin 6 gün Maldivler’de ve 2 gün de Katar’da balaylarını geçireceklerini belirtiler. Çiftimize mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar

0 yorumlar