Ankara Life Dergisi

Emre Koç

Remax Gate’in profesyonel Gayrimenkul Danışmanı Emre Koç ve ekibi,  gayrimenkul sektöründeki başarısını anlatmak üzere kapılarını Ankara Life Dergisi’ne açtı. Sektördeki başarısını anlatan Emre Koç, yöneltmiş olduğumuz sorularımızı şehrin en çok okunan yayını olan Ankara Life Dergisi’ne yanıtladı.

Emre Bey sizi tanıyabilir miyiz?

1987 Kadıköy doğumluyum, 2006 Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümünden mezun oldum. Ailemin esnaf kökenli olması, beni erken yaşta ticarete yöneltti. 18 yaşında ilk işletmemi kurdum.

Gayrimenkul sektörüne başlamadan önce ilgi alanlarınız nelerdi?

2020 yılına kadar birçok kurumsal marka ve firmanın, tanıtım, reklam ve pazarlamasını yaptım. Yaptığım tüm ticari faaliyetlerde büyük ekipler yönettim. Zaman içinde ekip yönetimi, satış ve pazarlama alanında uzmanlaştım.Telefonda satış, kapı kapı satış, yüz yüze satış, tezgahta satış, internet satışı, sosyal medya üzerinden satış alanlarında yüz binlerce müşteriye hizmetler sağladım.

Sizi gayrimenkul sektörüne iten güç neydi?

Gayrimenkul sektörüne ilgim izlemiş olduğum ‘The Founder’ filmi sayesinde oldu. Bu sektöre başlamadan önce neyi nasıl yapacağım konusunda bir planım vardı, şu an bu plana göre hareket ederek ilerleme sağladığımı düşünüyorum, daha çok uzun bir yolumun olduğunun farkındayım.

Koçluğunu yaptığınız ekibinizden ve  çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

Ekibimiz, konut, ticari mülk, arsa, lüks konut, satış ofisi alanlarında satış ve kiralamalarda karşısına çıkan tüm mülk sahiplerine, alıcılara, alıcı adaylarına, kiracı ve kiracı adaylarına %100 müşteri memniyeti  garantisi ile hizmet vermiştir.

Ekip başarınızın sebepleri nelerdir? RE/START TEAM’den bahseder misiniz, ne anlama geliyor?

RE/ START TEAM; “Yeniden başla’’ söylemini harekete geçirme fikri ile kurulmuş bir takımdır. Yeniden başla felesefesi ile her gün kendisini yenileneyerek yoluna devam eden bir ekibiz.

Yorumlar

0 yorumlar