Ankara Life Dergisi

Endüstriyel Mutfak’ta Alper Bayar Farkı

Başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi ekibi olarak Alper Bayar’a konuk olduk. Endüstriyel Mutfak üzerine Emser Mutfak ve Porselen Store ortaklığı ile çalışmalarını gerçekleştirecek olan Alper Bayar’a merak ettiklerimizi sorduk.

Alper Bayar kimdir? Biraz kendinizden bahseder misiniz?
1986 yılında Ankara’da doğdum, ama aslen Rize’liyim. Lise hayatım bittikten sonra çalışma hayatına hızlı bir giriş yaptım. Endüstriyel mutfak cihazları üretimi ve satışını yapan, Türkiye’nin öncü firmalarında satış danışmanlığı, proje ve satış müdürlüğü ve bölge müdürlüğünü 12 yıl boyunca yaptım. Bunların akabinde ise; Alper Bayar Endüstriyel Mutfak olan kendi firmamı kurdum.

Emser Mutfak ve Porselen Store hakkında biraz bilgi alabilir miyiz?

Tüm restoran ekipmanları ve mutfak malzemeleri ihtiyaçlarını karşılamak, yeni bir restoran açmak için projelendirme veya mevcut mutfak ve masa gereçleri için yardım sağlayan bir firmadır.

Sizin, Emser Mutfak ve Porselen Store ile iş birliğiniz neleri kapsıyor?

Benim öncülüğümde Emser Akademi’nin startını vererek uzman isimlerle nitelikli yatırımcılar yetiştirmek için gerekli olan workshopları sık sık yapmayı planlıyoruz. Yaptığımız ortalıklar doğrultusunda bu yıl İstanbul, Bodrum, Marmaris ve Kapadokya showromlarımızı hizmete açacağız.

Emser Mutfak ve Porselen Store ile sunacağınız hizmetleriniz nelerdir?

Vegan beslenme, glutensiz beslenme, sağlıklı yiyecekler ile birlikte olacak vitamin detox barlarını, spor salonlarıyla entegre edecek bir proje üzerinde çalışmaktayız.

Geleceğe dair hayata geçireceğiniz projeleriniz var mı?

Sosyal mecralarda kendi adımı sakladığım fenomen bir gurme hesabım var. Önümüzdeki günlerde kaliteli yemek, içecek ve mekan önerileri yapan AG Medya şirketimi kurup, ekonomik ama hedef odaklı, kalite ve başarı merkezli sosyal medya yönetim şirketimi faaliyete geçireceğim.

Yorumlar

0 yorumlar