Ankara Life Dergisi

Evinizdeki Sıcaklığı Excellence Inn’de Bulacaksınız

Hotel Excellence Inn, Ankara’nın kalbi Çayyolu semtinde, sağlığınız ve konforunuz için dizayn edilmiş; iş, eğitim, seminer ya da seyahatleriniz de evinizde hissettirecek sıcaklığı ile sizi bekliyor ! Hotel Excellence Inn’in Yönetici ismi İlker Güzey ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızda, bildiğimiz ‘otel’ tanımlarını yıkan
Hotel Excellence Inn’i konuştuk.

Otelimiz, önemli şirket merkezlerinin yanı sıra birçok bakanlığın da çok yakınında yer almakta. Ve Çayyolu’nun en gözde caddesi olan Park Caddesine yürüyüş mesafesindedir.Hotel Excellence Inn, iş sebebiyle seyahat eden konuklar kadar, sadece Ankara’nın güzelliklerini görmek isteyenler için de beklentilerin fazlasıyla karşılandığı, dinlendirici ve ayrıcalıklı bir konaklamanın anahtarıdır.

Deluxe odalarımız siz misafirlerimizin rahat ve konforlu konaklamaları için her türlü detay, en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Otel konseptimiz, özen ve titizlikle dizayn edilmiş olup, modern tasarımı ile ön plana çıkarak, sizi ayrıcalıklı hissettirecek nitelikte. Hijyenin ve konforun buluştuğu odalarımız tam size göre! Standart odalarımızda ihtiyacınız olan her şeyi bulabileceğinizden eminiz. Toplantı ve organizasyon salonlarımız; iş toplantılarınız, eğitimleriniz ve seminerleriniz için hazır durumda. Şirketiniz ve misafirlerinizin öncelikleri ve ihtiyaçları doğrultusunda dizayn edilmiş salonlarımızda; profesyonel personel kadromuz ile sizleri ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Otelimizde 7 deluxe, 39 standart, toplam 46 oda bulunmaktadır. Ayrıca 1 adet 254 kişilik amfi salon ve 3 adet çok amaçlı salonumuzla birlikte bünyemizde bulunan Starbucks kafe ve oto kuaförümüz ile misafirlerimizin hizmetindeyiz. Ayrıca 1 dönüm üzerinde yer alan, 600 kişi kapasiteli, havuz kenarı ve çim alanımız; düğün, nikah ve kermes organizasyonlarınız için ayrıldı.

Hotel içerisinde gününüzün en keyifli vakitlerini Starbucks kafede, kahvenizi yudumlayarak değerlendirirken, oto kuaför hizmetimiz ile de aracınızın bakımlarını yaptırıp, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Yorumlar

0 yorumlar