FESTİVALLERLE DOLU Bir Sonbahar

Bilkent Center Alışveriş Merkezi’nde Rahmi Çöğendez imzasıyla gerçekleştirilen 4. Uluslararası Bilkent Sanat Festivali’ne şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi olarak düzenlediğimiz konserle, Ankaralılar unutulmaz bir akşam yaşadı. Yerli ve yabancı çok sayıda sanatçının her yıl olduğu gibi bu yıl da eserleri Ankara’yı süsledi. Resimden müziğe, dans gösterisinden tiyatro söyleşilerine kadar dolu dolu bir programla sanatseverlerin geçirdiği keyifli günlerde Ankara Life Dergisinin düzenlediği Canto Orkestrası da sahne aldı. Sanat müzik ve eğlence denilence her zaman olduğu gibi yine akıllara gelen isim Ankara Life Dergisi, düzenlediği partiyle geceye damgasını vurdu.

Türkiye’de sanatın geniş kitlelere tanıtılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen Uluslararası Bilkent Sanat
Festivali, dördüncü kez Ankara Bilkent Center Sanat Sokağı’nda sanatseverler ile buluştu. Festival, yerli ve yabancı
35 resim ve heykel sanatçısının katılımıyla gerçekleştirildi. Bilkent Sanat Festivali’nde serginin yanı sıra atölyesiyle de ziyaretçilerin beğenisini topladı. Sekiz gün süren festival ile sanatın her dalı, sanatseverlerle bir araya geldi.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.