Ankara Life Dergisi

Gayrimenkul Sektörünün Geçmişi ve Geleceği Programı

Benimde konuşmacı olarak katıldığım ve oldukça keyif aldığım bir etkinlik hakkında bilgilendirme yapmak istiyorum.
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Tapu Kadastro Yüksekokulu, Emlak Federasyonu, Tüm Gayrimenkul Danışmanları Derneği ve Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Taşınmaz Araştırma ve Geliştirme Topluluğunun katkılarıyla bu çalışmaya imza atıldı.
Gayrimenkul sektörüne yıllarını veren üstatlar ile sektöre güç katmak için üniversite eğitimine devam eden, genç fidanların bir araya getirildiği bir etkinlik oldu.
Etkinliğe ev sahipliğini yapan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı Başkanı Profesör Doktor Sayın Ender GÜLER’in konuşması ile başlayan etkinlik, OSTİM Teknik Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Ünsal SIĞRI’nın bilgiye aç beyinleri doyuran muhteşem sunumu ile devam etti.
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi akademik personeli, Taşınmaz Araştırma ve Geliştirme Topluluğu üyeleri, gayrimenkul sektörü temsilcileri, bağımsız denetim uzmanı ve avukatlardan oluşan muhteşem bir ekip çok önemli sunumlarda bulundu.
Faaliyet sonunda tüm konuşmacılara Tüm Gayrimenkul Danışmanları Derneği ve Emlak Federasyonu yönetim kurulu üyeleri tarafından plaket takdim edildi. Benim için de plaketimi değerli arkadaşım ve programın moderatörü Kahraman KAYIKÇI’nın elinden almak ayrı bir mutluluk oldu.
Bu organizasyona ev sahipliği yapan Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Taşınmaz Geliştirme Anabilim Dalı Başkanı Profesör Doktor Sayın Ender GÜLER’e ile gayrimenkul sektörü için böyle bir ilke imza atan Tüm Gayrimenkul Danışmanları Derneği ve Emlak Federasyonu Başkanı Sayın Nejla AYKAÇ’a şükranlarımı sunuyorum.

Yorumlar

0 yorumlar