Ankara Life Dergisi

Gurmeler the Cube Restaurant’da

Ankara’nın en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi Gurme Ekibi olarak bu ay kentin yeni mekanlarından The Cube Performance Hall’a gittik. Diş Hekimi Erce Belecoğlu, Dr. Fatoş Polat, Dr. Özerk Demiralp ve Dr. Ümran Kale’den oluşan gurme ekibimiz adını performans merkezi olarak tanıtan The Cube’ün mutfağını denedi.

Dr. Özerk Demiralp

‘‘The Cube, Ankara’nın hem yemek hem de eğlence açısından eksiklerini tamamlayan harika bir mekan. Dostum Deniz’i de orada görmek, yıllardır bu sektörde kendisinin çok tecrübeli olmasının verdiği özgüvenle mekana karşı güvenimi ve ilgimi bir kat daha artırdı. Özellikle hamburger ve makarna çeşitleri muazzam. Uzun süredir özlediğimiz canlı performansla sevdiğimiz sanatçıları da izlemek ve dinlemek bizim için büyük keyif olacak.’’

Dr. Fatoş Polat

“The Cube, yemeklerinin lezzeti harikaydı. Çok keyifli vakit geçirdik. Ankara’nın ihtiyacı tam da böyle bir mekandı. Bu tarz mekanların genelde mutfakları pek başarılı değildir lakin The Cube Performance Hall kelimenin tam anlamıyla ezber bozuyor. Mekana gelen grupları dinlerken bir yandan da dünya mutfağının en özel yiyecek ve içeceklerini tadabilirsiniz… ”

Dr. Ümran Kale

“The Cube ismini daha çok duyacağımıza eminim. Yemekleri olsun, mekanın ambiyansı olsun her şeyiyle mükemmel diyebilirim. Eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için çok uygun bir yer. Ben çok keyif aldım.’Özellikle şefin kendine has yorumuyla hazırladığı hamburger bir harika. Deniz ürünleri konusunda da şefimizi ayakta alkışlamak gerek…”

Dt. Erce Belecoğlu

“Özellikle yeni yerler görmeyi ve yeni lezzetler tatmayı çok severim. Bu bağlamda gerek yurtiçi gerekse yurtdışında birçok mekana gitmişliğim vardır. Özellikle eğlence sektörü açısından da özellikle Avrupa mekanlarını tek geçerim. Yıllardır gittiğim birçok yabancı eğlence mekanlarında keşke Ankara’da da böyle yerler olsa dediğim çok olmuştur, ta ki The Cube Performance Hall’a gelene kadar. Burası Avrupa’da görüp de imrendiğim birçok mekandan daha iyi olduğu kadar, onları kıskandıracak seviyede. Mutfakları her açıdan enfes. Akustiğe hayran kaldım.”

Yorumlar

0 yorumlar