Ankara Life Dergisi

Güzelliğinizi Yeniden Keşfedin!

“Loulan Güzellik Merkezi’nde sizin için yaratılan atmosferde, rahatlama ve yenilenme hissini yaşayacak, kendinizi özel hissedeceksiniz.”
Günümüzün popüler konularından olan güzellik merkezleri; teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıklarla birlikte pek çok danışanın problemine çözüm yolu sunan uygulamaları içinde barındırıyor. Loulan Beauty’de bunlarda bir tanesi, ancak farklı bir özelliğe sahip. Bohem tarzıyla kendine çeken müşterilerine adeta cafe ortamı sunuyor. Hatta bu konseptle birlikte çeşitli kadın derneklerinin sosyal sorumluluk projelerindeki etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. Bana göre diğer merkezlerden ayrılan en dikkat çekici özelliği bu kısım. Bunun yanı sıra cilt bakımından kalıcı makyaja, manikür-pedikürden vücut bakımına, podolojiden protez tırnağa, masajdan bölgesel incelme ve vücut şekillendirmeye, lazerden dövme silmeye kadar pek çok uygulama olması ise tatminkâr bir yer olma düşüncesini destekliyor. Bu farklı ve memnuniyet derecesi yüksek mekânın hikayesini elbette merak ettik. Bundan dolayı şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi olarak Loulan Beauty’e konuk olduk. Merak ettiğimiz sorularımızı ise Loulan Beauty’den Sevinç Sezer yanıtladı. Keyifli geçen röportajımız sizlerle, iyi okumalar dileriz.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Sevinç Hanım, güzellik sektöründeki başarınız, danışanlarınıza olan yaklaşımınızla adınızdan sıkça söz ettirmektesiniz. Öncelikle sizi tanıyalım, Sevinç Sezer kimdir? Mesleğe giriş hikayeniz nasıl ve ne zaman başladı?
Gazi Mesleki Eğitim Merkezi Cilt Bakımı ve Güzellik bölümünden mezun olduktan sonra işletmeci olarak sektöre adım attım. Akademik alanda eğitimler vererek sektöre çok sayıda estetisyen yetiştirdim. Güzellik sektöründe pazar payı yüksek işletmelerde yönetici olarak görev yaptıktan sonra Loulan Beauty ve Bayram Ailesi ile yollarımız kesişti. Ankara Çankaya’da güzelliğin adresi olarak deneyimli uzman kadromuz, yenilikçi bakış açımız ve teknolojik tüm trendler ile birlikte sizlere markamızı sunmak birincil görevimiz. Bilindiği üzere güzellik kavramı çok boyutlu ve destekleyici uygulamalar ile bütüncül güzelliğin korunması ve sürdürülmesi açısından yüksek bir öneme sahiptir.
Loulan Beauty’nin kilometre taşları nasıl oluştu? Konsept açısından oldukça farklı bir mekân. Bu şekilde dizayn edilmesinin elbet bir özelliği vardır. Bu sırrı bizimle paylaşır mısınız?
Güzellik rutininiz için ihtiyaç duyduğunuz tüm hizmetleri tek bir çatı altında bulabileceğiniz bir merkez olmakla birlikte danışanlarımıza kendilerini cafe ortamında dostlarıyla güzel sohbetler yapabilecekleri bir mekan hazırlamak istedik. Misafirlerimiz bohem tarzımızla bu ortamda bulunmaktan memnuniyetlerini her fırsatta dile getiriyorlar. Biz de Loulan Ailesi olarak bu durumdan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca cafe konseptinde çeşitli kadın derneklerinin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında etkinliklerine ev sahipliği ediyoruz.
Danışanlarınıza sunduğunuz hizmetleriniz neler? En çok hangi uygulamaya yönelik rağbet var?
Loulan Beauty olarak sektörde deneyimli ve alanında uzmanlaşmış bir ekiple çalışıyoruz. Sizin için en etkili ve güncel hizmetleri sunabilmek amacıyla yenilikçi teknikleri ve ürünleri kullanıyoruz. İşimize tutkuyla bağlıyız ve her bir müşterimizin güzellik ihtiyaçlarını karşılamak için özveriyle çalışıyoruz. Loulan Beauty, geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Cilt bakımından kalıcı makyaja, manikür-pedikürden vücut bakımına, podolojiden protez tırnağa, masajdan bölgesel incelme ve vücut şekillendirmeye, lazerden dövme silmeye ve daha birçok çeşitli hizmetler sunuyoruz.
Sevinç Hanım güzellik sektörünün yaygın olduğu günümüzde pek çok uygulama yapılıyor. Cilt bakımı ve bölgesel incelme de bunlardan birkaçı. Size göre bu işlemlerin önemi nedir? Nelere dikkat edilmeli, problemli bir vücut için nasıl bir yol haritası izlemeliyiz?
Son yıllarda yenilikçi teknolojilerle hem cilt bakımları hem de bölgesel vücut şekillendirme işlemlerine rağbet artışını görüyoruz. Merkezimize başvuran danışanlarımızın sağlığı bizim için büyük önem taşımaktadır. Başvuran danışanlarımızdan yapılacak uygulamalara uygunluğu konsülte edilir. Buna göre cilt ve vücut analizleri yapıldıktan sonra kişiye özel programlar hazırlanarak maksimum memnuniyet sağlanmasını amaçlıyoruz. Ülkemizde cilt bakımının önemi son yıllarda daha fazla fark edilmeye başladı. Cilt bakımlarına erken yaşlarda başlamak ilerleyen yaşlarda cilt altı dokusunun sağlamlığını korumak açısından büyük önem taşır. Etkili bir yüz bakımı sayesinde, cilt dokuları yenilenmekte ve kişi istediği görünümü hızlı bir şekilde kazanmaktadır. Yüz bakımı sayesinde, çeşitli cilt problemleri de azalmakta ve kişiler olduğundan daha genç görünmektedir. Genç ve güzel bir cilt, yüz bakımının zenginliği ile doğru orantılıdır. Pırıl pırıl parlayan ve etrafına ışık saçan ciltler, cilt bakım aşamalarının doğru yapılmasıyla mümkün olmaktadır. Yüz bakımı ile kişiler, kendi cilt problemlerini çözebilmekte ve daha güzel bir yüze sahip olabilmektedir. Alanında uzman estetisyenlerimizle birlikte başarılı sonuçlara imza atıyoruz.
Yeni yıl için özel bir kampanyanız bulunuyor mu? Loulan Beauty’de bizleri neler bekliyor?
Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir ve sizin beklentilerinizi aşmak için elimizden geleni yaparız. Her bir müşterimiz için özel bir deneyim sunmak amacıyla titizlikle çalışırız. Loulan Güzellik Merkezi’nde sizin için yaratılan atmosferde, rahatlama ve yenilenme hissini yaşayacak, kendinizi özel hissedeceksiniz. Üstelik yeni yılda sizleri Loulan’da %30’a varan kampanyalarımızla birlikte bekliyor olacağız. Size özel hizmetlerimizle kendinizi yeniden keşfetmeniz için buradayız. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli hizmetlerimizle, hayalinizdeki güzelliği elde etmek için bize güvenebilirsiniz.

Yorumlar

0 yorumlar