Ankara Life Dergisi

Güzellik ve Bakımın Adresi; SG Villa Beauty

Başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi ekibi, SG Villa Beauty’nin sahibi Selen GÜRSOY’a konuk oldu. Selen GÜRSOY, sektöre giriş hikayesini ve güzellik merkezinde sunduğu hizmetleri hakkında kendisine yöneltmiş olduğumuz sorularımızı yanıtladı.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Selen Hanım sizi tanıyabilir miyiz? Selen GÜRSOY kimdir?
1993 Çorum doğumluyum. İlköğretim ve lise eğitimimi tamamladıktan sonra lisans eğitimim için Zonguldak’a yerleştim. 2016 yılında Bülent Ecevit Üniversitesi İktisat Bölümü’nden mezun oldum. 2019 yılında yüksek lisansım için Çorum Hitit Üniversitesi’ne başladım, akademik bir kariyer hedeflerken tez dönemimde Ankara’ya yerleşerek Ankara Medicana Hastanesi’nde çalışmaya başladım. Çalışma hayatına başladığım dönemde kafamda hep kendi işimi kurma düşüncesi vardı. Bunun üzerine ailemin de desteği ile mevcut işimden istifa edip estetisyenlik eğitimine başladım.
Selen Hanım sektöre giriş hikayeniz nasıl ve ne zaman başladı?
Güzellik ve bakım konusuna hep bir ilgim vardı. Bu sektör üzerine araştırmalar yaparak eğitimler almaya başladım. Eğitimlerim sırasında kendi işimi bu sektör üzerinde kurmak istediğime karar verdim. Eğitimlerimi tamamladıktan sonra bu konudaki hedeflerimi hızlıca hayata geçirmeye başladım. 24 Eylül 2022 tarihinde SG Villa Beauty’i açarak hizmet vermeye başladım.
SG Villa Beauty olarak danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler nelerdir?
Danışanlarımıza Microblading, Eyeliner, Dudak Renklendirme, Pudralama olarak kalıcı makyaj hizmetleri; Hydrafacial, Medikal Cilt Bakımı, Dermapen, BB Glow ve Klasik Cilt Bakımı gibi cilt bakım hizmetleri; Kavitasyon, Lenf Drenaj ve Pasif Jimnastikle Bölgesel İncelme; Çatlak ve Selülit tedavisi ve Buz Başlıklı Lazer ve İğneli Epilasyon ile hizmet veriyoruz.
Danışanlarınıza uyguladığınız tekniklerde dikkat ettiğiniz önemli özellikler nelerdir?
İlk önceliğimiz her işlemde hijyendir. Doğru tekniklerle danışanlarımıza kaliteli bir hizmet vermekteyiz. Danışanlarımızın rahatsızlıklarını, kullandıkları ilaçları ve gündelik yaşantılarını göz önünde bulundurarak cilt tiplerine uygun ürünler ve cihazlar kullanarak memnuniyetini sağlamayı hedeflemekteyiz.
SG Villa Beauty’nin amaç edindiği ilkesi ve geleceğe yönelik hedefleri nedir?
Her danışanımızın kendini özel ve değerli hissedeceği bir ortam sunmaktır. İlk hedefimiz olan şubeleşmenin yanında ileride iyi eğitimcilerle akademi kurarak bu yolda ilerlemek isteyen kişilere öncülük etmektir.

Yorumlar

0 yorumlar