Hayallerinizdeki Saçın Mimarı: Güven Çelik Hair Expert

Ankara’nın önce gelen güzellik merkezlerinden Güven Çelik Hair Expert’in kurucusu Güven Çelik, Ankara Life Dergisi’nin sorularını yanıtladı.

Güven Çelik Hair Expert markası ile kaç yıldır hizmet veriyorsunuz?
21 yıldır bu sektörde çalışmaktayım. Güven Çelik Hair Expert olarak da 5 yıldır hizmet veriyorum.

Ekibinizde kimler yer alıyor?
Salon ortamının yanı sıra teknik becerilerin, yaratıcılığın, takım çalışmasının ve müşteri hizmetinin sürekli gelişmesi ilkesine, takım olarak çok büyük önem veriyoruz.

Her gün değişen ve yenilenen güzellik sektöründe trendlere ayak uydurmak için neler yapıyorsunuz?
Salonumuzda kullandığımız malzeme ve cihazlar teknolojinin bize sunduğu en üst seviyededir. Kaliteli ve konforlu tasarımlar yapmak profesyonel çerçevede araştırmalar yaparak, en iyi hizmeti sunmaktayız. Profesyonel ekibimizle, takım ruhu ile birlikte biz belirliyoruz.

Güven Çelik Hair Expert’e geldiğimizde karşılamadan uğurlamaya büyük bir özveri ile karşılaşıyoruz. Vizyon ve misyonunuz nedir?
Biz büyük bir aileyiz, mesleki bilgi ve birikimlerimizi her gün daha fazla arttırmak, saç modasını yakından takip etmek, yeni teknolojileri daha iyi kullanmak, müşterilerimiz daha mutlu etmek ve iyi bir hizmet vermek en büyük ilkemizdir. Hedefimiz kaliteli ürünü prensip edinmiş müşterilerimize hizmet vermektir.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.