Ankara Life Dergisi

Hem Sağlıklı Hem Güzel Olmak Artık Mümkün!

Günümüzde bakım denilince akla ilk güzellik merkezleri geldiği inkar edilemez bir gerçek. Kendimizi özel ve güzel hissedeceğimiz mekân arayışlarımız ise vazgeçemediğimiz en önemli özelliğimiz arasında yer almakta. Steril ve güvenli olan yerlerde bulunmak ise hepimizin en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum. Bundan dolayı sizleri şehrin önde gelen markalarından Suna Dumankaya Ankara ile tanıştırmak istiyorum. Güler yüzü ve samimiyeti ile gelen danışanlarını karşılayan Aysun Berberoğlu ve ekibi, başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi’ne konuk oldu, merak ettiğimiz sorularımızı yanıtladı.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
SD markanızla güzellik sırlarınızı deneyen pek çok danışan cildinde muhteşem dokunuşlar etki ettiğini söylüyor. İşin uzmanı olarak sizi yakalamışken sormadan geçmek istemiyoruz. Cildimizi yorgun ve sağlıksız hissettiğimizde canlandırmak için neler yapmalıyız?

Öncelikle doğallık trend değil, doğru uygulama ve teknolojiyi doğallıkla birlikte kullanmalıyız. Tabii ki cildimizi sağlıksız hissettiğimizde kendimizi profesyonel ellere bırakmalıyız.

Merkezinize gelen danışanlarınıza başka hangi uygulamaları yapmaktasınız?
Suna Dumankaya Ankara’nın kapısından girdiğiniz andan itibaren tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek bir ortam oluşturmaya çalıştık. Hizmet verdiğimiz alanlardan bahsedecek olursam; doğal ve cihazlar eşliğinde cilt ihtiyacınıza göre yaptığımız bakımlar, ameliyatsız yüz germe, medikal el ayak bakımı ve nail art uygulamaları, profesyonel eller tarafından gerçekleştirilen masaj, bölgesel incelme ve selülit tedavileri, kaş kirpik laminasyon ve lazer işlemi mevcut. Suna Dumankaya Ankara’yı diğer yerlerden ayıran en büyük özelliğimiz; ihtiyaca yönelik kişiye özel bakımlarımızı en son teknoloji, ürün ve doğal yöntemlerle yapmamızdır. Ben ve ekip arkadaşlarım her zaman diyoruz ki; Suna Dumankaya Ankara güzellik kadar, sizler doğal olarak güzelsiniz.

Yağlı cilt tipine sahip olanların en çok karşılaştığı problemler, cilt sarkmaları ve akne. Sizin yağlı cilt tipleri için özellikle önerdiğiniz bir tedavi yöntemi var mı?
Sadece akne ve yağlı cilt problemleri değil, cilt ile ilgili tüm sorunlar için çözüm önerilerimizi uygulamak adına danışanlarımızı Suna Dumankaya Ankara’ya bekliyoruz. Çünkü her cilt kendine özeldir ve ayrı bir bakım prosedürü ister.

Giderek doğaya ve doğala geri dönüş söz konusu. Aysun Berberoğlu bu trendin neresinde? Hayatında asla vazgeçmem dediği ve her anında kullandığı doğal ürünler hangileri?
Doğaya yönelirken aynı zamanda doğal teknolojiden de geri kalmadan, hepsini kombine kullanarak hayatımda uyguluyorum. Daha önce de belirttiğim gibi kendimde kullandığım, uyguladığım ve memnun kaldığım tüm uygulamaları danışanlarımla da paylaşıyorum. Vazgeçemediğim doğal ürünlerimin başında; duş jelim ve el kremim geliyor. Buna ek olarak tabii ki gece temizliği ve nem bakımı yer alıyor.

Aynı zamanda Arya Grup’un yönetim kurulu başkanısınız. Bu iki farklı kulvarda yürümek nasıl bir duygu?
Suna Dumankaya Ankara, Arya’nın geliştirdiği bir proje olduğu için çok zorluk çekmedim, sonuçta kendim ne bekliyorsam danışanlara da aynı keyif, rahatlık ve kaliteyi verebilecek bir ortam sağlamak istemiştim ve istediğim gibi de oldu.

Yorumlar

0 yorumlar