Ankara Life Dergisi

Hülya Deniz Gayrimenkul

16 yıldır gayrimenkul sektöründe kusursuz projelere imza atan Hülya Deniz ile projeleri ve uzmanlığı hakkında keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Hülya Deniz Gayrimenkul’ü tanıyalım.

Gayrimenkul konusunda danışanlarımızı bilgilendirme ve yönlendirme gibi pek çok görevle birlikte özel inşaat firmalarının konut projelerinin tanıtımını yapma, konut edinmek isteyen kişilere projenin detaylarından haberdar etme gibi konularda önemli bir görevi yerine getiriyoruz.

Kimlerle çalışıyorsunuz?

Butik bir gayrimenkul tarzını benimsiyoruz ve özel yatırımcılarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ekibimiz; toplu konut proje satışı, arsa, konut, dükkân ve ofis gibi satın alma ve kiralama konularında müteahhitlerle, mal sahipleri ve arayışta olan kişileri bir araya getiriyor. Bunlarla birlikte yeni başlayacak veya devam eden konut projelerine danışmanlık hizmetimizle birlikte fizibiliteler hazırlanarak arz ve talep en doğru şekilde projenin altyapısını oluşturuyoruz bu süreç mimari projeden konut teslimine kadar olan sürecin danışmanlık hizmetini sunuyoruz. Gayrimenkul ile ilgilenen müşteriyi satışa yönlendirmek adına, pazarlama teknikleri konusunda becerilerini geliştirmiş ekip üyeleri ile çalışarak doğru ürünü doğru danışan ile buluşturuyoruz. Sektöre olan güvenin yeniden artış eğiliminde olduğu son dönemde, satın alma konusunda tereddüt yaşayan müşteriler için alternatifler üretilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Oluşturduğumuz lüks segmentte proje satışı modeli ile de bu doğrultuda ilerliyoruz. Müşterilere faydalı içerikler sunarak projeyi doğru şekilde anlatma, alıcı ile satıcı arasındaki ilişkiyi doğru bir şekilde sağlama konusunda deneyimliyiz.

Hangi bölgelerde aktif olarak çalışıyorsunuz?

İnsanlar açık alanlarda daha çok vakit geçirme, yaşam merkezlerine yakınlık istekleri hayatlarını da bu ihtiyaçlar doğal olarak bu eksende kurguluyorlar. Huzurlu, güvenli ve en önemlisi de sağlıklı ortamlarda sosyalleşmek isteyen müşteriler için Ümitköy, Çayyolu, Beytepe İncek Yaşamkent ve Angora bölgelerinde aktif olarak çalışıyoruz. Bunun dışında yurt dışı, özellikle kardeş ülke olan Azerbeycan Bakü’de konut satış ve pazarlama danışmanlık hizmetlerimiz çözüm ortağı olarak sunuyoruz. Birbirinden lüks mimarilere sahip önemli marka ve şirketlere ev sahipliği yapan bu bölgelerde yeni projelerle de var olmaya devam edeceğiz.

Sonsöz

Yeni projelerle gelişime açık olan ve beklentileri karşılayacağını sözlerine ekleyen Hülya Deniz ve Özlem Erdal yakın zamanda yayına girecek olan Youtube kanalı ile de sektör bazlı içerikleri takipçilerine sunacağı müjdesini verdi.

Yorumlar

0 yorumlar