Ankara Life Dergisi

İCS Yapı Dekor İnşaat; “Kaliteden Herkes Sorumludur.”

“Kurulduğu günden bugüne kadar belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen şirketimiz;
her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek ve fark yaratarak, ülkesine değer  katarak,  yapı dekor sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir.”

Projelendirme, İnşaat, Taahhüt ve Mobilya işlerinde tamamı kendi bünyesinde 50 kişilik profesyonel ve eğitimli uygulama ekibi ile çözümlemeler yapan İCS Yapı Dekor İnşaat, başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi’ne konuk oldu. Geniş yelpazesinde birçok çalışmasının yer aldığı konular hakkında merak ettiklerimizi sorduk.

İCS Yapı Dekor İnşaat’ı tanıyabilir miyiz?

İCS Yapı Dekor İnşaat firması 2006 yılında anahtar teslimi; ‘Tasarım, Proje ve Uygulama’ mantığı ile kurulmuştur. Proje ve danışmanlık hizmetleri; İç Mimar ve İnşaat teknikerlerinden oluşan genç, dinamik ve yenilikçi, günümüz trendlerini takip eden bir ekip tarafından yürütülmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz ürün çeşitliliği, kapasite ve koordinasyon kabiliyeti ile hizmet verdiği sektörün Ankara Batıkent’teki en büyük firması olan İCS Yapı Dekor, 2006 yılından bugüne yaşam alanlarına değer katmak isteyen kişilerin öncelikli tercihi olmuştur. Tasarım, Proje ve Uygulama hizmetimizin showromu Ankara Batıkent’te olup, Ankara Yenimahalle merkezli olmak üzere tüm merkez ilçelerine projelendirme ve anahtar teslimi uygulama hizmeti vermektedir, ayrıca firmanın 400 m2 kapalı alanda mobilya üretim tesisi bulunmaktadır. İCS Yapı Dekor, personel istihdam sayısını artırarak hızlı ve kaliteli hizmet verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Projelendirme, İnşaat, Taahhüt ve Mobilya işlerinde tamamı kendi bünyesinde 50 kişilik profesyonel ve eğitimli uygulama ekibi ile çözümlemektedir.

İCS Yapı Dekor İnşaat olarak tasarım, proje ve uygulama mantığı ile çalıştığınızı söylediniz, bu geniş yelpazenizde sunduğunuz hizmetler nelerdir?

Geniş yelpazemizde; tesisat, elektrik, zemin, seramik, çatı yenileme, dış cephe, iç ve dış kapı yenileme vb. işleri kapsayan tüm inşaat ve dekorasyon uygulamaları yapılmaktadır, ayrıca proje tasarımı yapılan mobilya imalatlarımız da vardır.

Bizlere projelerinizden bahseder misiniz, çalışmalarınız neleri kapsıyor?

Müşterilerimize ücretsiz keşif hizmetleri sunmakta olup, teknik personelimiz ve müşterimizin hazır bulunduğu işin yapılacağı alanda uygulamalı olarak teklifler hazırlamaktayız. Sahada hazırlanan keşif notları mimarımız tarafından bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak çizilmektedir. Müşteri onayı alınarak işin ve işleyişin gerektirdiği inşaat, yapı ve dekorasyon   işlerine başlamaktayız.

Son olarak eklemek istedikleriniz nelerdir?

Kurulduğu günden bugüne kadar belirlediği hedefler doğrultusunda ilerleyen şirketimiz;
her projede daha ileriye, vizyonuyla kendisini sürekli geliştirerek ve fark yaratarak, ülkesine değer  katarak,  yapı dekor sektöründe standartları belirleyen öncü firma olmak için durmaksızın çalışmaya devam edecektir. İCS Yapı Dekor kurulduğu andan bu yana yakalamış olduğu büyüme ivmesini; iyi eğitilmiş yüksek kaliteli kadrosu, asla vazgeçmeyeceği ‘Güven’ ilkesi ve ‘Kaliteden herkes sorumludur.’ anlayışı ile önümüzdeki yıllara taşımaya kararlıdır.

Yorumlar

0 yorumlar