Ankara Life Dergisi

İnancın ve Başarının Somut Hali; Saniye Ada!

Şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi ekibi, obezite ve estetik sektörünün önde gelen isimlerinden Saniye Ada ile bir araya geldi. İkinci şubesini açacağını ilk olarak bizimle paylaşan Saniye Ada’nın çok özel röportajı sizlerle. Keyifli okumalar dileriz.

Röportaj: Hatice Şeyma Basut

Saniye Hanım estetik alanına yolculuğunuz nasıl başladı kısaca anlatır mısınız?
Gençlik çağlarımı 130 kilogram halinde geçirdikten sonra aynaya dönüp baktığımda; ‘Neden başaramayacağım? Elbette başarabilirim!’ dedim. Kararımın ardından başarmaya başladım sonra başkalarına da ilham olabilmek için ve başarabileceklerini göstermek adına estetik alanına giriş yaptım.

En çok hangi konuda danışmanlık veriyorsunuz?
Tabii ki en çok estetik alanında danışmanlık veriyorum. Özellikle bu aralar ‘Annelik Estetiği’ çok gündemde. Birçok kadın bize hamilelik süreci sonrası gelip, bir önceki haline dönmek istediklerini dile getiriyor. Biz de onların bu isteklerini yerine getirerek mutlu edip gönderiyoruz. Bundan dolayı işimizin en güzel yanı onların yüzündeki mutluluğa şahit olmamız.

Saniye Hanım bir de ikinci şube açacağınızı duyduk, bu fikir niçin oluştu ve yeni şubeniz nerede açılacak?
Bildiğiniz üzere uzun zamandır Mahall Ankara’dayız, yine buradaki şubemiz duracak ancak ekibimiz büyüdüğü için ikinci şube açma aşamasına geçme kararı aldık. Bulunduğumuz bölgede bir başka alanla ilgili hizmet vermeyi düşünmekteyiz, bunları ilerleyen zamanlarda açıklamayı hedefliyorum. Gün geçmiyor ki büyümeyelim, ekiple bir aile gibi çalışınca yenilenmemeniz imkansızlaşıyor biz de değişime kafa tutmak yerine değişimin içinde olmayı tercih ediyoruz.

Danışanlarınızın hangi süreçlerinde yanında bulunuyorsunuz?
Ben danışanların tedavi süreçleri olan preoperatif ve posperatif döneminde yani her an yanında bulunuyorum. Ameliyattan önceki, ameliyathanenin içinde ve ameliyattan sonraki süreçte ben, ekibim, hemşireler hepimiz hastalarımızın bilfiil yanındayız. Bundan dolayı güvenilir, destekçi ve steril bir ortamın olması her iki tarafı da rahatlatıyor. Bu ilgi ve alakadan ötürü bizi tercih edecek danışanlarımız günün her saati istediği zaman ulaşabilirler. Son olarak yeniden tekrar ediyorum; ‘Bizde estetik değil, Saniye Ada iz bırakır!’

Yorumlar

0 yorumlar