İş Dünyasını Buluşturan Düğün Mutluluğa “Evet” Dediler

Kalen Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Öztürk ile Sanayi ve Teknoloji Bakan Danışmanı Betül Cansu Söylemez, Ankara’da görkemli bir törenle hayatlarını birleştirdi. Bir yıldır mutlu bir birliktelik yaşayan çiftin Cadde Hare’de gerçekleşen düğünü iş dünyasından çok sayıda ismi buluşturdu. Öztürk ve Söylemez ailelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen mutlu günde, çiftin nikah şahitliğini Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, ASO Genel Sekreteri Prof. Dr. Yavuz Cabbar, Gülce Gürel ve Yervant Özfuruncu üstlendi. 6 Mayıs’ta Gölbaşı Hakimler Evi’nde nişanlanarak evliliğe ilk adımı atan çift, 500 davetlinin katıldığı görkemli bir törenle mutluluğa “evet” dedi. Nikahın ardından alkışlar eşliğinde ilk dansını eden gelin ve damat, balayı için aşk şehri olarak hafızalara kazınan Roma’yı tercih etti.

Türkiye’nin enerji sektörünün en önemli isimlerinin akın ettiği düğün, çiftin yakın dostları ve iş dünyasından gelen 238 adet çelenk ve canlı çiçekle adeta bir çiçek bahçesine dönüştü.

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.