Ankara Life Dergisi

İsmet Chef Şimdi de Azerbaycan’da…

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden İsmet Chef, şimdi de Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de!
Ankara’dan sonra ününü Bakü’ye taşıyan ünlü chef, Azerbaycan’daki Argentina Steak House Restoran ile Türkiye’yi yurtdışında da başarıyla temsil ediyor…

ürkiye’nin en ünlü şeflerinden İsmet Akkuş ya da dünyanın bildiği adıyla İsmet Chef, ününü Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye de taşıdı. Ünlü şef, Argentina Steak House İsmet Chef markasıyla Azerbaycanlıların kalbini fethediyor. Özellikle Azerbaycan sanatçılarının büyük ilgi gösterdiği İsmet Chef, hem yeteneği hem de sempatik tavırlarıyla Azarbaycanlıların gözdesi. Bakü cemiyetinin yoğun olarak gitiği bir bölgede yer alan restoran, Azerbaycan sosyetesinin haricinde iş, siyaset, politika ve bürokrasi dünyasından hatırı sayılır simaların da sıklıkla tercih ettikleri bir mekan. Birçok büyük iş insanının özel olarak tercih ettiği bir isim olan İsmet Akkuş, Azarbaycan medyasının da gözdesi. Şahsına münhasır tavırlarıyla birçok kanala konuk olan ünlü şef, Ankara Life Dergisi’ne verdiği röportajda, Ankaralı müdavimlerini Bakü’ye beklediğini söyledi.

Özellikle kırmızı et konusunda Ankara’daki iddiasını Bakü’de de sürdürdüğününaltını çizen ünlü şef, steak konusunda ülke genelindeki popülerliğine vurgu yapıyor.

Yorumlar

0 yorumlar