Ankara Life Dergisi

İyi Enerji Kusursuz Güzellikten Doğar!

Günümüzde güzelliğe dair pek çok çalışmalar olduğunu hepimiz biliyoruz. Güzellik merkezleri ise bunların başında geliyor. Güvenli ve steril bir ortamda hizmet görüyor olmak ise, her danışanın en doğal hakkı olduğunu düşünüyorum. Nazlı Duru Beauty ise bahsettiğim ortamı yaratan genç kadın girişimcilerden bir tanesi. Asıl mesleğinin Hemşirelik olması hasebiyle danışanlarına ayrı özen göstererek çalışmalarda bulunan Nazlı Duru, başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi’nin sorularını yanıtladı. Keyifli okumalar diliyorum.

Röportaj: Hatice Şeyma Basut

Nazlı Hanım sizi tanıyalım. Nazlı Duru kimdir?
25 Mayıs 1999 Ankara Çankaya’da doğdum. Aslen Bulgaristanlıyım, Ankara Üniversitesi Hemşirelik Bölümü’nden mezun oldum. Zamanımı dolu dolu geçirmeyi seven birisiyim, her zaman pozitifimdir. Sürekli kendimi geliştiren biri olarak bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmanın şart olduğunu düşünüyorum. Başarının yolu inanmaktan geçer, bundan dolayı kendim için öğrenmekten asla vazgeçmeyeceğim.

Nazlı Duru Beauty’nin sektöre giriş hikayesi nasıl ve ne zaman gerçekleşti?
Hemşirelik mesleğimin getirdiği tecrübe ve bilgilerle bu sektöre, estetik ve tıbbi yönden güzel bir birleşim olacağına inandığım için adım attım. Aldığım eğitimlerde başarımı ve azmimi gören ailem ve hocalarım Nazlı Duru Beauty projesini gerçekleştirmem için destekçi oldular. Genç kadın girişimci olarak yapmış olduğum bu projeden her daim gurur duyacak, genç girişimci olmak isteyen her kadın için ön vizyon olacağıma eminim.

Danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler nelerdir? Neden tercih sebebi olmalısınız?
Merkezimizde; profesyonel cilt bakımı, Collagen bakımı, İğnesiz Mezoterapi, vücut şekillendirme, Lazer epilasyon, Kirpik işlemi, Kalıcı Makyaj işlemleri gibi aklınıza gelebilecek temel bütün uygulamalar mevcuttur. Tercih edilme sebebimiz ise; her işlemlerin steril ortamda, itinalı, detaylı ve doğru uygulamalar olması, bir hemşire olarak vücut anatomisini tanıdığım için danışanlarımızın ekibimin ve bana karşı samimiyeti ve güvenirliği bizi bir adım daha önde kılıyor .

Güzellik sektöründe motivasyonunuzu dinç tutmayı sağlayan bir durum var mı, açıklar mısınız?
Kendime şart edindiğim motivasyonum için; iyi enerjinin kusursuz güzellikten geçtiğini söyleyebilirim.

Genç bir girişimci olarak sektöre dair neler deneyimlediniz, hangi tecrübeler edindiniz? Bu doğrultuda geleceğe yönelik hedeflerinizden ve amaç edindiğiniz ilkenizden bahseder misiniz?
Elbette amaçlarım, hedeflerim var. Doğru zamanda bir akademi açmak ve bunun yanında yaşam koçluğunu da yapmak istiyorum. Her kadın girişimciyi destekliyorum, bu doğrultuda bilgilerimi paylaşıp, daha da iyi enerji ve kusursuz güzellikle büyümeyi hedefliyorum.

Yorumlar

0 yorumlar