Ankara Life Dergisi

Jaguar Ankara’yı Elektriklendiriyor!

Jaguar’ın tamamen elektirkli ilk SUV’u I-PACE, Ankara’daki Jaguar Electric Zone’da tanıtıldı. 20-26 Eylül arasında Bilkent Station’da yer alan Jaguar Electric Zone, Jaguar I-PACE’i tanıtırken elektrikli araç dünyası hakkında da bilgi verme hedefine ulaştı. Aynı zamanda otomobil tutkunları 20-26 Eylül arasında Jaguar I-PACE’i test etme şansını yakaladı.

aguar’ın 470 km’ye ulaşan menziliyle sektörde standartları değiştiren tamamen elektrikli, performans SUV’u Yeni Jaguar I-PACE, Ankara’daki Bilkent Station’da kurulan konsept pop-up showroom “Jaguar Electric Zone”da 20-26 Eylül tarihleri arasında meraklılarıyla buluştu. Tamamen Elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, First Edition donanım paketine özel olarak sunulan Photon Red renk seçeneğiyle test edildi.

Güçlü spor otomobil performansı ve beş koltuklu SUV rahatlığını bir araya getiren tamamen elektrikli Yeni Jaguar I-PACE, dört çeker özelliği ve yükselebilen süspansiyonları sayesinde asfalt yolların dışında da performans sergileyebiliyor. 400 BG güç sağlayan elektrikli motoru ile 0’dan 100 km/sa hıza 4,8 saniyede ulaşabiliyor ve bunu sessiz bir şekilde sağlıyor. Yeni Jaguar I-PACE’i yakından tanıma imkanının sunulduğu ve elektrikli araç dünyasıyla ilgili soruların cevap bulduğu Jaguar Electric Zone’da, ön satış işlemleri ve test sürüşü de gerçekleştirildi.

Yorumlar

0 yorumlar