Ankara Life Dergisi

‘Kadınlar Parlayan Yıldızdır!’

Güzellik merkezleri günümüzün vazgeçilmez mekânları haline geldi. Epilasyondan cilt bakımına, bölgesel incelmeden kalıcı makyaja kadar pek çok uygulamalar hayli revaçta gözüküyor. Tüm bu işlemleri yaptırabilmek ise hijyen ve güvenin olduğu yerleri tercih etmemizde etkili oluyor. Nova Beauty VIP de bunlardan bir tanesi. İki kız kardeşin birlikte işlettiği bu merkezde size hitap eden birçok özellik bulunuyor. Biz de başkentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi olarak Nova Beauty VIP’e konuk olduk ve merak ettiğimiz sorularımızı yönelttik.

Gamze ve Gizem Hanım öncelikle sizi biraz daha yakından tanıyarak röportajımıza başlayalım istiyorum. Bize kendinizden ve Nova Beauty VIP’nin kuruluş hikayesinden kısaca bahseder misiniz?
Ankara doğumlu iki kız kardeşiz. Nova Beauty Vip olarak; büyük emeklerimizle ve aldığımız eğitimler doğrultusunda 2019 yılında hizmete başladık. Merkezimizde olan tüm işlemlerimizde memnuniyetle anılıyoruz. Bu da kendimize olan güvenimizi bir kez daha kanıtlıyor. Misyon olarak ise her daim; ‘Kadınlar Parlayan Yıldızdır’ şeklinde ilerlemekteyiz.

Danışanlarınıza sunduğunuz hizmetler neler ve uyguladığınız tekniklerde dikkat ettiğiniz önemli özellikler neler?
Merkezimizde Cilt Bakımı, Epilasyon, Bölgesel İncelme, Kalıcı Makyaj ve Make Up uygulamaları gibi tüm işlemlerimiz mevcut. Önceliğimiz; uyguladığımız tekniklerde hijyen ve doğal içerikli ürünler ile kaliteli hizmet sunmaktır.

Sizi diğer güzellik merkezlerinden ayıran yönleriniz neler?
Renkli kişiliklerimiz ile kendimizi ilk günden itibaren geliştirip ve çeşitli eğitimlere katılarak, bilgilerimize yenilerini ekleyerek yürüdüğümüz bu ışıltılı yolda emin adımlarla hizmet vermeye devam ediyor oluşumuz.

Aynı zamanda make up konusunda da oldukça iddialı yönünüz bulunuyor. Sizce bir kişiye yapılan makyajda baz aldığınız en önemli kriter nedir?
Make up’da oldukça iddialı bir salonuz ve ayrıca aktif sahada halen make up’lık yapıyoruz. En önemli kriterlerden bazıları ise; doğru ürünler, yüz tipine ve cilt yapısına uygun seçimlerdir.

Son olarak geleceğe yönelik hedeflerinizden ve amaç edindiğiniz ilkenizden bahseder misiniz?
Hedefimiz; Ankara’da ve ülke genelinde Nova’nın birçok şubelerini açmak ve aynı zamanda eğitimler için bir akademi açılışı gerçekleştirmek. Bunun yanı sıra ödüllü bir merkez olduğumuz için çok gururluyuz. Teşekkür ederiz…

Yorumlar

0 yorumlar