Ankara Life Dergisi

Kaliteli Malzeme, Kaliteli Hizmet!

Ankara’nın en işlek lokasyonlarından biri Çankaya’da yer alan Çınar Beauty, şehrin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi ekibini ağırladı. Güzellik merkezi hakkındaki sorularımızı Çınar Beauty’nin sahibi Nur Gündüz’e sorduk.

Nur Hanım sizin ve Çınar Beauty’nin sektöre girme hikayesi nasıl ve ne zaman gerçekleşti?

Meleğime 1997 yılında Ankara’nın önde gelen markaları ile başladım. Yurt içi ve yurt dışı eğitimlere katıldım, daha sonra gelen talepler doğrultusunda ayrıca hayalimin de olması ile sebebi ile 2019’ da Çınar Beauty projesini hayata geçirdim. Merkezime ‘Çınar’ adını koymamın sebebi ise; bana göre doğadaki en güçlü ve güzel bir ağaç olduğundan dolayı. Sektör içinde bu isimle köklü olmak için tercih ettim.

Güzellik merkezinizde hangi uygulamalarınız mevcut?

Çınar Beauty’de alacağınız hizmet yelpazesi oldukça geniş. Uygulamalarımız içinde; lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, cilt bakımı, hydrafacial, dermapen, kalıcı makyaj, kıl teknikleri, kaş ve dudakrenklendirme, kaş pudralama, kaş laminasyon, ipek kirpik, kirpik lifting,eyeliner, dipliner, el ve ayak bakımı, peeling, kalıcı oje ve nail art, protez tırnak ve jel tırnak,  gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Açıklayacak olursam; cilt bakımı, hydrafacial, dermapen gibi uygulamalarının amacında ince çizgilere ve kırışıklık azaltma, cildin sıkılaşması, geniş yüz gözeneklerinin genel olarak canlı görünümünün sağlanması yer alıyor. Dermapen uygulamasını genç kalmak, ciltteki sorunlardan kurtulmak isteyen danışanlarımıza kış aylarında 4 ve 6 seans olacak şekilde öneriyoruz ve uyguluyoruz. Tabii bunu uygularken kullandığımız ürünün klinik ürün olmasına dikkat ediyoruz. Hydrafacial bakım da her cilde uygulanabilecek bir bakımdır. Faydalarında ise; cilt tonundaki dengesizlikleri dengelemekle birlikte siyah nokta ve lekelerin hızla temizlenmesini sağlar. Cildin nem dengesini korumakta,  3 veya 4 seans uygulanabilmektedir. Danışanlarımızın tercihine göre seans sayısı artabilir, herhangi bir zararı yoktur. Ayrıca merkezimizde 3 çeşit lazer cihazı bulunmaktadır. Kıl köküne ve cilt tipine göre uygulama yapmaktayız, genelde 6 – 8 seans düzenli olarak işlem gerçekleşmektedir. Yine kalıcı makyaj uygulamasında 5 çeşit özellik bulunuyor, günlük kaşlarını boyamak ve makyajla uğraşmak istemeyen danışanlarımıza özellikle öneriyoruz. Bu işlemler içinde danışanlarımızın en çok; “Tırnaklarıma zarar gelir mi?” sorsuyla karşılaşıyoruz. Doğru işlem, doğru çıkarma işlemi olduğu sürece tırnaklarınız hiçbir şekilde zarar görmez aynı zamanda alttan uzar ve güçlenir.Her uygulamamızda danışanlarımızla fikir alışverişi yaparak, onlara memnun kalacakları şekilde çalışmayı seviyoruz.

Danışanlarınıza uyguladığınız tekniklerde dikkat ettiğiniz önemli özellikler nelerdir?

Cilt bakımı için cilt analizini detaylı bir şekilde yapmaktayız, yine tırnak yapısı dikkat ettiğimiz önemli özellikler arasında. Kıl tekniği uygularken kıl yapısına göre çalışmalarda bulunuyoruz. Lazer epilasyonda da bunlara dikkat ederek ilerlemekteyiz.  

Çınar Beauty olarak ilkeniz nedir?

Danışanlarımızın memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Bu yüzden; ‘Kaliteli malzeme, kaliteli hizmet’ ilkemiz ile hareket ederek sektörde bulunmaktayız.

Yorumlar

0 yorumlar