Ankara Life Dergisi

Koray Yoldar

BAŞARININ SIRRI KONTROLLÜ VE DOĞRU ADIM ATMAKTIR

Başarının anahtarı kalite, güven, uzmanlık ve tecrübe. Bu temel taşları bünyesinde barındırması ve her daim yenilikleri yakalaması sayesinde memnuniyet sağlayan COLDWELL BANKER PRO Gayrimenkul Yöneticisi Koray Yoldar, kurumsal kimliklerinin ardında yatan bilgi, deneyim ve vizyon hakkında söyleştik.

İşini severek yapan Yoldar, başarı ve büyümenin sonu olmadığını en büyük adımında kontrollü ve doğru adımlar atabilmekten geçtiğini belirtiyor.

Belirlediği hedefleri gerçekleştirme doğrultusundaki piyasa araştırmaları sonucunda yeni bir iş kolu oluşturmaya karar veren ve 2013 yılında dünya çapında kurumsal bir markada Gayrimenkul Yatırım Uzmanı olarak çalışmaya başlayan Yoldar, 2016 yılında dünyanın ilk ve en büyük gayrimenkul markası olan Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş ile tanıştıktan sonra yenilenmek ve daha da güçlenmek için ekibi ile birlikte Coldwell Banker ailesine katıldı.

COLDWELL BANKER’İ DAHA YAKINDAN TANIYALIM

115 yılı aşkın tarihiyle Coldwell Banker dünyanın en bilinen gayrimenkul danışmanlık markalarından biridir. Uluslararası yapısı da dünya genelinde alıcı ve satıcılar tarafından da yakından tanınmaktadır.

Bununla birlikte Coldwell Banker, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak adına bilinen tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini etkin bir şekilde kullanmaktadır.

Geniş çaplı olarak yürütülen bu iletişim çalışmalarının yanı sıra, Coldwell Banker Türkiye ağında bulunan ofislerin de tüm iletişim ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Coldwell Banker, ofislerin ve danışmanların tüm basılı malzeme ihtiyaçlarını internet üzerinden karşılayabileceği bir sistem sunmaktadır. Bu sistem sayesinde broşürden el ilanına kadar tüm basılı malzemeleri kişiselleştirerek hazırlamaları mümkün olmaktadır.

Matbaa ve benzeri 3. parti ihtiyaçları için onaylı üreticiler sunulmakta, böylece kartvizitten portföy sunumuna kadar her türlü ihtiyaçlarına ekonomik çözümler üretilmesi hedeflenmektedir. Yine bayramlarda ve özel günlerde ihtiyaç duydukları iletişim çalışmalarında da ofislerimize özel çözümler geliştirilmektedir.

Coldwell Banker’da marka içi iletişim çalışmaları da büyük önem taşımaktadır. Bu doğrultuda dünyada, merkez ofiste ve sahada yaşanan gelişmeler, yeni uygulamalar, aramıza yeni katılan ofisler ve sektörde yaşanan yeniliklerin duyurulması için çalışmalar hazırlanmaktadır. İnternet kanalımız BlueWeb ile haftalık ve aylık e-bültenlerimiz aracılığıyla iç iletişimin kesintisiz olarak sağlanması hedeflenmektedir.

Coldwell Banker Türkiye, ofislerinin başarısı için gerekebilecek danışmanlık ve destek hizmetlerini geniş bir yelpazede sunmaktadır. Bu doğrultuda her gayrimenkul ofis veya danışmanı ihtiyaç halinde Coldwell Banker Türkiye’nin uzmanlığını yanında hissetmektedir.

Coldwell Banker’da yeni ofisler sisteme katıldıkları andan itibaren, ofislerin kurulması, ekiplerin oluşturulması, oryantasyonları, eğitimleri, bütçe yönetimi, bölge geliştirme çalışmaları gibi alanlarda konusunda uzman Franchise Geliştirme ve Franchise Saha ekipleriyle birlikte çalışma imkanı bulmaktadır.

Ayrıca Coldwell Banker Türkiye ofislerinin mutlak başarısını sağlayabilmek için farklı uzmanların desteğinde birçok danışmanlık hizmeti için aracılık edilmektedir.

Coldwell Banker ofislerinin yararlanabildiği Danışmanlık ve Destek Hizmetleri

 • Gayrimenkul Danışmanı Adayı Oluşturmak İçin İnsan Kaynakları Sitesinden Ücretsiz İlan Yayınlama Desteği
 • İş Geliştirme
 • Ücretsiz Hukuki Destek
 • Gayrimenkul Danışmanı Aday Seçme Desteği
 • Danışman Profil Sayfası
 • Coğrafi Alan Uzmanlığı
 • Pazarlama Danışmanlığı
 • Portföy Bulma Desteği
 • Portföy Görüşme Desteği
 • Portföy Pazarlama Desteği
 • Sunum Dosyası Desteği
 • Özelleştirilmiş Pazarlama Planı
 • Rakip Pazar Analizi
 • Gayrimenkul Alıcı Rehberi
 • Pazarlık Süreç Yönetimi
 • Zaman Yönetimi

Gayrimenkul sektöründe yeni yıldızlar yetiştirmek ve Ankara ‘dan Türkiye ciro şampiyonu Ofis çıkartmak amacı ile yola çıktık. Ağustos 2016 yılından itibaren başladığızımız bu yolculukta uzun yıllardır sektöre yön veren konusunda bilgili ve deneyimli danışmanlarımızla muhteşem başarılara imza attık. Coldwell Banker Markası ile  Çankaya Beytepe bölgesinde 40 Kişilik profesyonel Danışman kadromuzla hizmet vermekteyiz 

Coldwell Banker Üniversitesi dünyanın ilk gayrimenkul akademisi olarak sektörünün her alanında eğitimler vermektedir. Temel gayrimenkul satışı ile başladığınız gelişim yolculuğunuz ileri eğitimler ile sürekli desteklenir.

En basit barınma ihtiyacı ile başlayan gayrimenkul ihtiyacı ülke ekonomilerinin gelişmesi ve yeni jenerasyonların yaşam stillerinin değişmesi ile birlikte evrilmekte ve her gün yeni çalışma alanlarının oluşmasına olanak sağlamaktadır.

Coldwell Banker, marka bilinirliğini yaygınlaştırmak ve paydaşlarının işlem hacmini artırmak adına bilinen tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini etkin bir şekilde kullanıyor.

Gayrimenkul Danışmanı hayatınızı nasıl kolaylaştırır?

Size çok zaman kazandırır, sahte alıcıları elemine ederek doğru insanların gayrimenkulü ziyaretini sağlar. Kendi faaliyet alanına hakimdir; ev fiyatlarını, okulları, yerel politikayı, parkları, suç oranlarını iyi bilir.

Lüks Yeniden Tasarlanıyor

Gayrimenkul dünyasının en güçlü global ağına sahip olan Coldwell Banker Global Luxury programı ile beraber lüks pazarında olağanüstü hizmetler sunmaya Türkiye’de de devam ediyor.

Yorumlar

0 yorumlar