Lazeryum

“Önce İnsan, Önce Sağlık”

Sağlık sektöründe 40. Altın Yılını kutlayan Ortadoğu Sağlık Grubu  bünyesinde yer alan  Lazeryum Estetik ve Güzellik Merkezi; tıbbın tüm imkanlarını kullanıyor. Hastaya yönelik onu mutlu edici tedavi  ve güzellik uygulamalarının yanı sıra onların yaşam kalitesini artırıcı uygulamalar da sunmakta. Lazeryum Personel Müdürü Fatoş Altınok Lazeryum Estetik ve Güzellik Merkezi ile ilgili Ankara Life Dergisi’ne bilgi verdi.  

Lazeryum Estetik ve Güzellik Merkezi ne zaman kuruldu?    

Ortadoğu  Sağlık Grubu  “Önce İnsan, Önce Sağlık” düsturuyla hareket etmiş, insan sağlığının yanında hayat boyunca güzelliğin ve estetiğin bir ihtiyaç olduğundan hareketle, 2009 yılında Lazeryum Estetik ve Güzellik Merkezi şirketini kurarak halkın hizmetine sunmuştur.

Merkezinizdeki çalışmalarla ilgili bilgi verir misiniz? 

Lazeryum şirketi, insana yönelik hizmet kalitesini her geçen gün artırarak halkın takdirini kazanmış ve kısa sürede büyüyerek şu anda 7 şubesi ile hizmet vermekte olup, güler yüzlü ve uzmanlaşmış ekibiyle lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, iğneli epilasyon, manikür, pedikür, klasik cilt bakımı, hydrafacial cilt bakımı, beslenme ve diyet, mezoterapi, leke mezoterapi, saç mezoterapi (hair), P.R.P., dolgu, ışık dolgusu, botox, masseter botox, gençlik aşısı, collagen bakım, nithya antiaging cilt yenileme (mezoterapi) gibi alanlarda halkımıza hizmet vermektedir.

Lazeryum Estetik ve Güzellik Merkezi’nin  ileriye dönük hedefi nedir?

Lazeryum Estetik ve Güzellik Merkezi’nin  hedefi; estetik ve güzellik alanında Lazeryum’u bir “MARKA” yapmak ve kişilerin hayat kalitesini artırmaktır. Çalışmalarını bu hedefleri yakalamak doğrultusunda yürütmektedir. Bu alanda hizmet ve referans bir merkez olmanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Leave your vote

admin

Ankara'nın en eski dergisi olana Life Dergisi, Her ay binlerce kişinin eline ulaşıyor. Dijital platformlardaki varlığı ile bu rakam yüzbinleri buluyor. Şehrin en eski dergisi olma özelliğimiz, bizi popüler kılıyor, Aynı zamanda kurumsal kimlik çalışmaları ile logolar, web sayfaları sosyal medya, ve dijital reklamcılık ile sıra dışı tanıtım hizmetleri veriyoruz.

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.