Ankara Life Dergisi

Magic Moments Beauty Hizmet Vermeye Başladı…

Ebru Aktürk’ün sahibi olduğu güzellik merkezleri bakışına farklı bir soluk getiren Magic Moments Beauty’nin açılışı yapıldı…

Son model teknolojik cihazlarıyla, hijyen ve kaliteye önem veren alanında uzman kadrosuyla hizmet verecek olan Magic Moments Beauty, hem güvenle işlem yaptırabileceğiniz hizmet kalitesiyle hem de her bütçeye uygun fiyatlarıyla hizmet verecek…

Güzellik merkezinin açılış kurdelesini Ebru Aktürk keserek gerçekleştirdi.
Son teknoloji cihazlarla donatılmış güzellik merkezi hakkında açıklama yapan Aktürk; “Profesyonel cilt bakımı, epilasyon, lazer, kalıcı oje, kirpik lifting, el &ayak bakımı, kaş dizayn gibi burada birçok hizmet veriliyor. Magic Moments Beauty açılışa özel fiyatları ve alanında uzman kadrosuyla sizleri bekliyor” dedi.

MAGİC MOMENTS BEAUTY GÜZELLİK ARAYAN VE GÜZELLİKTE KENDİNİ BULANLARIN YERİ…
Hepsi tescillenmiş cihazlarıyla hassasiyet ve doğal sonuç gerektiren kaş uygulama, kalıcı makyaj, kaş ve kirpikle ilgili diğer tüm uygulamalar, lazer epilasyon, sonucu hemen görebileceğiniz G5 yöntemli zayıflama, lenf drenaj ve bölgesel incelme; açılışa özel kampanyalı fiyatlarıyla her bütçeye hitap edecek.

Hizmeti ve kalitesi ile sektöre iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Magic Moments Beauty’nin açılışın ardından beraberindekiler ile birlikte güzellik merkezini dolaşan misafirler, Ebru Aktürk tarafından bilgilendirildiler.
Girişimci Ebru Aktürk açılış törenine katılan tüm davetlilere teşekkür ederek, Ankara halkını yeni açmış oldukları çok kapsamlı Magic Moments Beauty’e beklediklerini sözlerine ekledi. Açılışta keman ile yapılan canlı müzik programı, verilen ikramlar misafirler tarafından çok beğenildi.

Yorumlar

0 yorumlar