Ankara Life Dergisi

Maidan İş ve Yaşam Merkezi’nden ‘Yaza Merhaba’ Partisi!

Ankara’nın en prestijli merkezlerinden olan Maidan İş ve Yaşam Merkezi 18 Haziran Pazar günü kalabalık bir etkinlikle ‘Yaza Merhaba’ dedi. Cem Akça’nın DJ performansıyla başlayan etkinlik Ersay Üner’in sahne almasıyla devam etti.

Kendine has mimari konsepti, geniş meydan alanı, teknik altyapısı, çevreye duyarlılığı, konumu ve ulaşım kolaylığıyla Ankara’nın en önemli projelerinden biri olan Maidan 18 Haziran Pazar günü ‘Maidan’da Bir Yaz Gecesi’ etkinliği düzenledi.
Maidan Yönetim ekibi dikkat çeken etkinliklere bir yenisini daha ekleyerek Ankaralılara muhteşem bir gece yaşattı. Etkinlik ilk olarak Cem Akça’nın DJ performansıyla başladı. Meydan alanında bulunan havuza kurulan sahnenin etrafı kısa sürede müzik severlerin yoğun ilgisine uğradı. Etkinlik tarihi tam da üniversite sınav maratonunun son gününde olması sebebiyle gençler bu muhteşem gecede eğlenerek sınav stresini attılar.
DJ performansıyla izleyicileri eğlendiren Cem Akça’nın ardından ünlü sanatçı Ersay Üner sahnede yerini aldı. Birçok ünlü pop sanatçısına yüzlerce şarkı veren Ersay Üner birbirinden popüler şarkılarını Maidan’ın büyülü atmosferinde sevenleriyle buluşturdu.
Meydan alanında bulunan havuz üzerine kurulan sahne etrafında yerini alan birçok izleyicinin yanı sıra Maidan restoran ve kafelerine gelen misafirler de Ersay Üner şarkılarına eşlik etti.
Ankara’ya sektörel manada oldukça değer katan Maidan İş ve Yaşam Merkezi yönetimi yıl içinde farklı etkinliklerle misafirleriyle buluşacaklarını ve bu konuda çalışmaların devam ettiğini belirttiler.

Yorumlar

0 yorumlar