Ankara Life Dergisi

MAVİ PORTAKAL GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Osman Bahadır Özden Kimdir?
Broker Osman Bahadır Özden TED Ankara Koleji ve Gazi Üniversitesi Bankacılık mezunu olup iş hayatında birçok yurt içi ve yurt dışı kurum ve kuruluşta üst düzey yöneticilik yapmış, emekli olduktan sonra birikimlerini Kişisel Gelişim Seminerleri vererek ve kitap yazarak değerlendirmiştir. “Hayatı Kısa Yoldan Öğrenmek” ve “Sembollerin Gizemli Tarihi” adlı iki kitabı vardır. Evrensel Değerler & Dostluk Platformu Genel Başkanlığı’nı da sürdürmektedir. Yaklaşık 2,5 senedir gayrimenkul sektöründe dürüst, kaliteli ve farklı bir hizmet vermektedir. Evli, 16 yaşında dünya tatlısı bir oğlu ve bir pet kızı olan Özden, çok iyi derecede İngilizce ve orta düzeyde Rusça bilmektedir.
maviportakalankara 00.90.533.814.24.94 osmanozden@gmail.com
Doğan Taşdelen Bulvarı No. 300/3 Konutkent – Çankaya – Ankara – Türkiye

KUZEY KIBRIS PROJELERİMİZ
Kuzey Kıbrıs projelerinde emlak komisyonu bulunmuyor. Böylece yatırımcılar emlakçılardan bilgilendirme, Kıbrıs’a seyahat ayarlamaları, transferler, safari adı altında bütün projeleri yerinde görme gibi bütün hizmetlerini alıyor ve karşılığında komisyon ödemiyorlar.
Gayrimenkuller; %30-35 peşinat verilerek ve sıfır faiz oranları ile 60 aya kadar çıkan taksit olanakları ile yatırımcılar için bulunmazlar arasındadır.
Bölgedeki gayrimenkuller İngiliz Sterlini üzerinden satıldığı ve kiralandığı için kira getiri oranlarının da yüksekliği nedeniyle geri dönüşleri 10-12 yıl arasındadır. Bu rakamlar Türkiye’de 25-36 yıl arasındadır.
Özellikle Türkiye gibi döviz artışlarından etkilenen ülke yatırımcıları için ekstra döviz kur farkı kârları sağlamaktadır.
TÜM PROJELER NOYANLAR GRUP GARANTİSİ ALTINDADIR.
1973 yılında kurulan Noyanlar Şirketler Grubu, Kuzey Kıbrıs’ta inşaat sektöründe 50. yılını kutlamaktadır. Şirket, küçük bir yerel ofisten 7 farklı ülkede şubeleri bulunan, tanınmış ve saygın bir uluslararası şirkete genişlemiştir. Şu anda Noyanlar İnşaat, Kıbrıs inşaat sektöründe pazar lideridir.

OCEAN LIFE RESIDENCE – Long Beach – İskeler Tarih: Haziran 2026
21 adet Blok, 1560 daire, 30 Dükkân, Studio – 1+1 – 2+1 ve penthouse daireler mevcuttur. Teslim resepsiyon, yer altı otoparkı, çatıda hava otoparkı, plaja ücretsiz shuttle servisi, e-araç şarj üniteleri, her türlü spor sahaları, fitness & spa merkezi, havuz bar, aqua park, yetişkin ve çocuk havuzları, barbekü alanları, yeşil alanlar, bisiklet yolları, anaokul, mini golf, toplantı ve çalışma odaları, sauna ve buhar odası, 7/24 site güvenliği, isteğe bağlı ev temizliği, kiralanabilir depolar, araç ve yat kiralama servisi, yat bağlama yeri bulunuyor.

BELLAGIO – Long Beach – İskeler Tarih: 2026
LÜKSÜN HAYAT BULMUŞ HALİ 5 YILDIZLI OTEL KONSEPTLİ DAİRELER
1+0 ve 1+1 daireler ve 1+0 ve 1+1 Penthouse daireler, kendisine ait özel plajı vardır.
Resepsiyon, su kaydırakları, tenis sahaları, çocuk oyun alanları, restoran, yeşil alanlar, bisiklet ve yürüyüş yolları, banka, eczane, hediyelik eşya dükkânı, kafe / bar, döviz bürosu, spa / sauna, kuaför, masaj salonu, süpermarket, spor salonu, kapalı ve açık otopark, e-araç şarj üniteleri, havuz bar, yetişkin ve çocuk havuzları, toplantı ve çalışma odaları, araç ve yat kiralama servisi bulunuyor.
MIRACLE VİLLA ve RESIDENCE- Long Beach – İskeler Teslim Tarihi: Nisan 2025
Havuz bar, yetişkin ve çocuk havuzları, yeşil alanlar, bisiklet yolları, 7/24 site güvenliği, isteğe bağlı ev temizliği mevcuttur.
OLEA CYPRUS
DOĞANIN KALBİNDEKİ PROJE – Geçitkale Teslim Tarihi: 1. Etap Ağustos 2025- 2. Etap Ocak 2026
4 Blok Modeli, 24 Blok, 12 Mağaza, 652 Daire,
Plaj servisi, yeşil alanlar, restoran, eczane, süpermarket, çok amaçlı spor sahası, yetişkin ve çocuklar için açık havuz, yetişkin ve çocuklar için kapalı havuz, bisiklet yolları, yürüyüş yolları, kafe / bar, kuaför, spor salonu, 7/24 güvenlik, banka bulunuyor.

LA PALAZZO – Long Beach – İskele Teslim Tarihi: Ocak 2026
9 adet özel Villa, Geniş Daireler, Denize Mesafe Sıfır
Her villaya özel açık havuz, barbekü alanları, yeşil alanlar, bisiklet yolu, 7/24 site güvenliği, isteğe bağlı ev temizliği, kiralanabilir depolar, araç ve yat kiralama servisi, yat bağlama yeri mevcuttur.

SKY DIORA – Yeni Erenköy Teslim Tarihi: 2026
Blok Sayısı: 10 • Konut Sayısı: 80 • Dükkân Sayısı: 1

Yorumlar

0 yorumlar