Ankara Life Dergisi

Meral Kutluca ile ‘En İyi Olmak’!

“Danışanlarımın yüzünde tebessümü ve memnuniyeti görmek benim en büyük hedefim olduğunu söyleyebilirim.”
Güzellik sektörü günümüzde asla sonu gelmeyecek ciddi bir alan. Bu alana yönelik faaliyetler de haliyle revaçta oluyor. Biliyoruz ki cilt bakımı, kirpik lifting, kaş tasarımı neredeyse her kadının vazgeçilmezi. Buna dair her merkezin kendine özgü bir stili ve ağırlığı mevcut. Meral Kutluca Güzellik Merkezi de bunlardan bir tanesi. Hoş sohbeti ve güler yüzüyle pek çok danışanına özel bir ilgiyle yaklaşıyor. Kendine has tarzı ve uygulamalarıyla adından çokça söz ettiriyor. Biz de şehrin marka yayını Ankara Life Dergisi olarak Meral Kutluca’yı yerinde ziyaret ettik ve merak ettiğimiz sorularımızı yönelttik. Keyifli geçen röportajımız sizlerle, iyi okumalar dileriz.
Röportaj: Hatice Şeyma Basut
Meral Hanım 20 yıla yakın bir süredir güzellik sektöründe pek çok başarılı çalışmaya imza atıyorsunuz. Öncelikle sizi tanıyarak başlayalım röportajımıza. Meral Kutluca kimdir?
45 yaşındayım. 20 yıldır profesyonel olarak estetisyen ve eğitmen olarak görev yapmaktayım. İnsanları bilgilendirirken cilt bakımı, kalıcı makyaj, kirpik lifting, kaş tasarımı gibi güzelliğe dair her konuda profesyonel bir şekilde hizmet ve eğitim vermekteyim. İş hayatım boyunca danışanlarımın memnun kalması için gerekli özeni göstermeye gayret ettim hala da devam ediyorum.
Meral Kutluca Güzellik Merkezi’nde hangi hizmetleri sunuyorsunuz?
Cilt bakımı, kirpik lifting, kalıcı makyaj, kaş tasarımı, cilt yenileme ve masaj güzelliğe dair her şeyi sunmaktayız.
Tüm hizmetler için güçlü bir ekip gerekiyor. Sizin ekibinizde kimler yer alıyor?
Butik tarzında sadece kendim hizmet veriyorum, herhangi bir ekibim yok.
En sık tercih edilen işlemler nelerdir?
Günümüzde en çok tercih edilen işlemler; cilt bakımı, kirpik lifting, kalıcı makyaj ve masaj gibi işlemler yer alıyor. Yalnızca masaj uygulamamız daha çok ağrılara yönelik yapılmaktadır.
Peki, Meral Kutluca Güzellik Merkezi markası ile kaç yıl hizmet veriyorsunuz?
20 yıldır profesyonel anlamda estetisyen ve eğitmen olarak hizmet veriyorum.
Meral Kutluca Güzellik Merkezi’nin vizyonu ve misyonu nedir?
Meral Kutluca Güzellik Merkezi olarak daha başarılı olmayı amaçlıyorum. Danışanlarıma verdiğim güzel ve kaliteli hizmeti hız kesmeden sürdürmeyi hedefliyorum. Danışanlarımın yüzünde tebessümü ve memnuniyeti görmek benim en büyük hedefim olduğunu söyleyebilirim.

Yorumlar

0 yorumlar