Ankara Life Dergisi

Merr Beauty VIP Merkezi Tunalı’da Açıldı !

Merr Beauty VIP merkezimizin 14 Mayıs tarihinde açılışını yaparak, bu sektörde ‘Güzellik Adına Her şey’ diyebileceğimiz hizmet alanımız ile en güvenilir en başarılı, tüm danışanlarımızın kendini en özel hissedecekleri, kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyor.

Bu sektörde 2013 yılından bu yana birçok alanda gelişimi her daim takip ederek ,en iyi hizmeti emin ellerde, güvenle, güler yüzle, hijyene önem vererek,son teknolojik cihazlarla danışanlarına sunuyorlar.

Kurucu Merih Özdemir ise açılışta yaptığı konuşmada;

Eğer sizden sokakları süpürmeniz istenirse, Michelangelo’nun resim yaptığı ,Beethoven’in beste yaptığı ve ya Shakespeare’in şiir yaptığı gibi süpürün.O kadar güzel süpürülsün ki,gökteki ve yerdeki herkes durup burada dünyanın en iyi çöpçüsü yaşıyormuş desin.Yani hangi alanda iş yaparsan yap işini çok iyi yapmalısın ya da o işi hiç yapmamalısın .Benim mantığım bu,ve herzaman gelişimi takip edip bilgiye ve yeniliğe doymamak gerektiği düşüncesindeyim.

Merkezimizdeki hizmet alanımıza gelecek olursak;

Cilt bakımı,hydrafacial bakım,Led maske (cilt tipine özel dermakozmetik ürünler ile), yazın çok önemli olan tatil öncesi sırt bakımı ve masajı, tüm cilt işlemleri;

Dolgu ,botoks,prp,kolajen,dermapen,ışık dolgu,ben alma,leke tedavi prosedürleri uyguluyoruz.

Zayıflama cihazlarımız ve mezoterapi yöntemi ile uygulanan lipoliz işlemi sayesinde bölgesel yerleşmiş yağlarımızdan kurtuluyoruz. Selülit giderme G5 ,popo ve meme toparlama,lenf drenaj,Pasif jimnastik ve son zamanlarda çok popüler olan spor salonlarının pabucunu dama atan:) RollShape ile masaj konforunda kalori yakarak şekilleniyoruz. Lazer epilasyon, kalıcı makyaj ,manikür,pedikür ,protez tırnak gibi çok çeşitli işlemler sunmaktayız.

Tabi ki bu işlemler ve programlar kişiye özel ölçümler ve hedef doğrultusunda belirlendiği için, ücretsiz öngörüşme ile kişiyi beslenme programı desteği sunarak istediği sonuca ulaştırmaktayız.

Bilgi, belge ve tecrübenin,güleryüzle ve profesyonel ekiple taçlandırıldığı merkezimize Merih Özdemir ile Merr Beauty VIP ayrıcalığını yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz.” dedi.

Tunalı hilmi caddesi 92/15 Mango mağazası karşısı,Mama’s Burgerin olduğu bina 4.kat Merr Beauty VIP

Yorumlar

0 yorumlar