Ankara Life Dergisi

Merry’s Beauty Çayyolu’nda Açıldı

Geçtiğimiz günlerde Çayyolu’nda Merve Kurnaz tarafından açılan Merry’s Beauty Center, bakımına özen gösteren hanımların uğrak noktası olacak. Açılıştan sonra ilk röportajını kentin en çok okunan yayını Ankara Life Dergisi’ne veren genç işkadını, sektörde oldukça iddialı olduğunu söylüyor…

Kendinizden bahseder misiniz?
istanbul doğumluyum. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunuyum. Uzun yıllar kamera arkasında yönetmen yardımcılığı yaptım. Aynı zamanda profesyonel olarak doğum fotoğrafçılığı yapıyorum. Yeni yerler keşfetmeyi severim ve sırf fotoğraf çekmek için seyahat planları yapardım. Yapardım diyorum çünkü artık Ankara’ya taşındım ve yerleşik hayata geçtim. Fotoğraf ve sinemadaki estetiği gerçek hayata taşıyarak kadınlarımızın güzellik ve sağlığına katkı sağlamak için bu alana gönül verdim.

Sektöre nasıl girdiniz?
Bu sektörün tamamen dışında bir alanda çalışıyordum ama çok yabancısı olduğum bir alan değildi. Çocukluğum İstanbul’da teyzemin güzellik merkezinde geçti.İstanbul çok sevdiğim bir yer ama artık daha sakin bir hayatın hayalini kuruyordum ve neden o yer Ankara olmasın dedim ve Merry’s Beauty Center’ı açtım.

Ne tür hizmetleriniz var?
Güzelliğe dair her şey merkezimizde mevcut. Frozen face yani iğnesiz dolgu ve botoks; hydrafacial, epilasyon, bölgesel incelme, ameliyatsız yüz gençleştirme yani hifu; altın iğne, kirpik lifting, nail art başlıca uygulamalarımızdan.

Erkeklere de hizmet veriyor musunuz?
Tabi ki! Her kadın gibi erkeklerin de kendilerini şımartmaya hakkı var. Bir çok uygulama alanında erkeklere de hizmet vermekteyiz. Özellikle düzenli epilasyona ve cilt bakımına gelen erkek danışanlarımız var.Ayrım yapmaksızın herkese hizmet verme gayreti içerisindeyiz

VİP Hizmet Merry’s Beauty’de

VİP hizmetiniz var mı?
Merry’s Beauty Center salonumuzda bakımlar kişiye özel olarak programlanır ve uygulanır. Son derece modern bir ortamda konforlu bir hizmet sunan güzellik merkezimizde bakım seanslarımız esnasında kullanılan kimyasal malzemeler, solüsyonlar ve serumlar insan sağlığı bakımından yan etkisi olmayan doğal ürünlerdir.

Olmazsa olmazınız nedir?
Butik olarak hizmet vermekteyiz. ‘Önceliğimiz Güzelliğiniz’ anlayışıyla yola çıktık ve danışanlarımızın buradan mutlu olarak ayrılması bizim için temel kuraldır.
Cilt Bakımında İddialılar

İddialı olduğunuz hizmetiniz nedir?
Cilt bakımı alanında kendimize oldukça güveniyoruz.Özellikle yüz gençleştirme alanında iddialıyız.Teknolojiyi oldukça yakından takip ediyoruz ve yenilikleri merkezimizde uyguluyoruz.Çünkü insanlar güzellik alanında devamlı yeni arayışlar içerisinde ve bize de düşen onların bu isteklerine cevap vermek.

Yorumlar

0 yorumlar